Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-28 13:11

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 90 posts ]  Go to page 1 2 3 4 59 »
Author Message
PostPosted: 2016-10-24 21:18 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Na, tautiečiai, galvoju, kad gal visai verta ir šitam serialui (kaip ir GoT) pakurt temą, kur būt galima pasvaigt kas kaip ir kodėl bus :) nebijant paspoilint ką jau matėm :)

Žodžiu po ketvirtos dalies jau suabejojau savo vienos iš versijų, kad juodasis renegadas gali būt Arnoldas. Nebent išprotėjęs savotiškai (kaip kad užsiminė mastermind Hopkinsas :))
Imho viens iš dviejų: arba Wyatas, arba "man in black" yra "tikrasis žmogus", tikėtina kad gal net Arnoldas, kuris kaip ir hopkinsas, žaidžia dievą, tik kitaip.
Prieš juodąjį tik savotiškai kalba tas, kad jis ieško kažkokio labirinto, kas parko kūrėjui būt nesolidu nežinoti...

O jei bendrai, tai žiūrėdamas serialą prisiminiau skaitytą to paties Kraitono Juros periodo parką. Kur kiekvieno skyriaus pradžioje buvo berods kažkokio matematiko citatos apie tai, kaip besikaupiančios smulkios, atrodo, klaidelės gali sudėtingoje sistemoje virst katastrofa. Tobulai tuos posakius iliustruoja veiksmo vystymas kol kas :)


Top
   
PostPosted: 2016-10-25 13:05 
Offline
User avatar

Joined: 2007-06-17 23:16
Posts: 890
Tik perziurejau ketvirta serija. Na, mano nuomone serialas neeilinis,brandesniam ziurovui(per daug ne kasdenines filosofijos,ale,kas suprata tuos dievus). Westworld is tokiu,apie katrus sakoma-ne akims,bet smegenims.
Mano galva-renegadas tikrai ne Arnoldas,nes kaip minejo Hopkinsas Arnoldas kiborgus mylejo daugiau nei zmones, renegadas juos zudo i kaire ir desine.


Top
   
PostPosted: 2016-10-25 14:09 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Fredyss wrote:
Tik perziurejau ketvirta serija. Na, mano nuomone serialas neeilinis,brandesniam ziurovui(per daug ne kasdenines filosofijos,ale,kas suprata tuos dievus). Westworld is tokiu,apie katrus sakoma-ne akims,bet smegenims.
Mano galva-renegadas tikrai ne Arnoldas,nes kaip minejo Hopkinsas Arnoldas kiborgus mylejo daugiau nei zmones, renegadas juos zudo i kaire ir desine.
Mažas papildymas: man atrodo nesakė tiksliai, kad būtent "mylėjo" + sakė, kad išprotėjo (ar kažkaip panašiai).

PS man labai patiko ta scena, kai Hopkinsas sustabdo viską ir grubiai tariant grasina :)


Top
   
PostPosted: 2016-10-25 15:45 
Offline
User avatar

Joined: 2007-06-17 23:16
Posts: 890
Pjovejas wrote:
Fredyss wrote:
Tik perziurejau ketvirta serija. Na, mano nuomone serialas neeilinis,brandesniam ziurovui(per daug ne kasdenines filosofijos,ale,kas suprata tuos dievus). Westworld is tokiu,apie katrus sakoma-ne akims,bet smegenims.
Mano galva-renegadas tikrai ne Arnoldas,nes kaip minejo Hopkinsas Arnoldas kiborgus mylejo daugiau nei zmones, renegadas juos zudo i kaire ir desine.
Mažas papildymas: man atrodo nesakė tiksliai, kad būtent "mylėjo" + sakė, kad išprotėjo (ar kažkaip panašiai).

PS man labai patiko ta scena, kai Hopkinsas sustabdo viską ir grubiai tariant grasina :)
jo,Hopkinso personazas/ir vaidyba verti Oskaro.Toks,zilas,dedukas,is paziuros pavarges moksliukas,ale pabandyk jam skersai kelio atsistoti-liks dulkes.
Dar vienas momentas su sitais androidais(?)-nemanau kad tai sitemos klaida-cia,arba kazkas juos stumia i pasikeitimus,arba patys tobuleja,kas itiketina, nes dirbtinis protas lyg tai...Man po antros dalies,berods,kai jie pradejo uzmusineti muses ant veido ,pasidare aisku,kad ateina nauji pasikeitimai.Pagal viska nieko gero sveciams. Gal, Hopkinsas kuria jau savo visata,kur bus dievas/karalius.


Top
   
PostPosted: 2016-10-25 16:13 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Fredyss wrote:
jo,Hopkinso personazas/ir vaidyba verti Oskaro.Toks,zilas,dedukas,is paziuros pavarges moksliukas,ale pabandyk jam skersai kelio atsistoti-liks dulkes.
Dar vienas momentas su sitais androidais(?)-nemanau kad tai sitemos klaida-cia,arba kazkas juos stumia i pasikeitimus,arba patys tobuleja,kas itiketina, nes dirbtinis protas lyg tai...Man po antros dalies,berods,kai jie pradejo uzmusineti muses ant veido ,pasidare aisku,kad ateina nauji pasikeitimai.Pagal viska nieko gero sveciams. Gal, Hopkinsas kuria jau savo visata,kur bus dievas/karalius.

Man tai vienareikšmiškai atrodo, kad Hopkinsas žaidžia dievą ir visi tie "nukrypimai nuo normos" yra jo darbas. Gal ne dėl to, kad būt valdovas joje, gal tiesiog pvz., jam tas įdomu.


Top
   
PostPosted: 2016-11-01 9:13 
Offline
User avatar

Joined: 2007-06-17 23:16
Posts: 890
Suklusau,kad naujoje serijoje isgirdau,kad po Arnoldo mirties neliko jokios jo nuotraukos...O ,sakyciau,kad Dolores Abernathy su Arnoldu bendrauja(?).Ir dar tie siustuvai rankose(gal ne siutuvai,o gal androidu valdymo prietaisai...)


Top
   
PostPosted: 2016-11-01 15:19 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Esminis klausimas: kas iš tikrųjų nutiko Arnoldui? :) Tipo kalba, kaip apie mirusį, bet... nu kažkas bando valdyt droidus, renegadas vis dar mįslingas. Gali būt bet kuo: pradedant advanced hostu, arba trečiuoju partneriu, kurio net vardo kol kas niekas nesako. Krikščionybė gi turi Šv. Trejybę? :)


Top
   
PostPosted: 2016-11-01 20:45 
Offline
User avatar

Joined: 2007-06-17 23:16
Posts: 890
Labai idomus ivykis- Man in Black ir Dr. Robert Ford susitikimas.Neesu geras mitologijos zinovas, bet ten labirintas uzeme svarbia vieta.Lyg tai viduje gyveno minotauras.


Top
   
PostPosted: 2016-11-03 12:56 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Man tai visa ta su labirintais ir arnoldais susijusi istorijos linija darosi vis neįdomesnė su kiekviena serija. Per daug tryhardina su paslapties aureole, paprasčiausias gimmickas ir tiek, couldn't care less ką ten sezono pabaigoje atras, ar kas tas Man in Gimmick Black, ar kokie tie paslaptingi Hopkinso veikėjo tikslai.

Įdomiausios vietos man Maeve storyline, ir visos robotų-žmonių interakcijos kur ne apie Arnoldą ir Labirintą. Įdomu, kaip skirtingi personažai skirtingai suvokia parką, vieni jaučia robotam empatiją, kiti traktuoja juos kaip žaislus. Vieni įsijaučia į setting, daro questus... kiti ateina prisigerti, pašaudyti atsitiktinių robotų, pasibarškinti. Įdomūs pačių robotų santykiai, mėginimai susivokti pasauly, visi tie bugai ir elgesio nukrypimai irgi labai įdomūs būtų, jei natūralūs. Bet jei už jų visų yra Paslaptingojo Arnoldo masterplanas, tai meh.

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
PostPosted: 2016-11-03 15:08 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Nomad wrote:
Bet jei už jų visų yra Paslaptingojo Arnoldo masterplanas, tai meh.
Jei ir buvo koks masterplanas, tai jis tikrai nevyks "pagal planą" (koks kalambūras :) ) Man rodos peršama mintis, kad situacija pamažu darosi nevaldoma. Kita vertus man kiek reikalą gadina faktas, kad veiksmas vyksta didelėje, bet vis tik uždaroje erdvėje. Ir kraštutiniu atveju viskas gali būt sukontroliuota elementariu bombardavimu. Tai vat tokia pasąmonėje kirbanti mintis vis tik trukdo kiek įsijausti :)


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 90 posts ]  Go to page 1 2 3 4 59 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 26 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited