Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-28 20:42

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 303 posts ]  Go to page « 126 27 28 29 30 31 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2009-01-16 11:31 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-06 15:40
Posts: 3431
Location: Wilno Kochane
Deja, vietiniai išprusę žmonės daugiausia tik tą ir daro, kad prie žodžių kabinėjasi.
O tavo "žaidimukas" ant popieriaus ar kompiuterinis? Nes jei pastarasis variantas, tai nėra itin svarbu, kur fiziškai randasi recenzentai.

_________________
o jei kiekvienas pirma galvotų, o tik paskui postintų, pusė topikų išvis nebūtų gimę.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-01-16 17:40 
Offline

Joined: 2009-01-01 19:25
Posts: 6
O tai nelogiska koks variantas is parasymo ? jei man reikia zmoniu o jie yra toli, mastyt reik :)

_________________
in motion..


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-01-16 19:43 
Offline

Joined: 2002-12-06 0:32
Posts: 1514
Location: Vilnius
nukrypteme aisku. bet kad patestuot zaidima taves gi nereik, jei taisykles aprasytos, dalykai ant kompo sumodeliuoti - viska galima atsiprintyt/nusipiesht (pavogti ir parduoti irgi) :) :P


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-03-16 23:46 
Offline
User avatar

Joined: 2009-03-14 23:01
Posts: 198
Location: Trakai
Sveiki. Vardu Dainius, iš Trakų. Su fantastika pažindinausi mokydamasis skaityt(namie turim eridano kolekciją), tad tai ko gero yra mano mėgstamiausias literatūros žanras. Šiaip visada buvau fentezi gerbėjas, bet kai prieš kokius metus atradau 40k, tai supratau, jog tai ko gero geriausias mano sutiktas setingas. Šiaip mėgstu įvairius stalo žaidimus, pats neseniai įsigijau 40h starterį(įkvėptas flufo), bet vis nedrįstu/nesusiruošiu pradėt dažyti :roll: dar labai noriu plačiau susipažinti su RPG, bet deja Trakuose nėra iš ko sudarinėt grupę :cry: ieškodamas info apie RPG Lietuvoje radau šitą saitą, tikiuos, kad čia pavyks patenkinti savo smalsumą :)


Last edited by Skargan on 2018-07-30 17:18, edited 3 times in total.

Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-03-17 2:14 
Offline
User avatar

Joined: 2007-09-17 17:01
Posts: 200
Skargan wrote:
Sveiki. Vardu Dainius, iš Trakų. Su fantastika pažindinausi mokydamasis skaityt(namie turim eridano kolekciją), tad tai ko gero yra mano mėgstamiausias literatūros žanras. Šiaip visada buvau fentezi gerbėjas, bet kai prieš kokius metus atradau 40k, tai supratau, jog tai ko gero geriausias mano sutiktas setingas. Šiaip mėgstu įvairius stalo žaidimus, pats neseniai įsigijau 40h starterį(įkvėptas flufo), bet vis nedrįstu/nesusiruošiu pradėt dažyti :roll: dar labai noriu plačiau susipažinti su RPG, bet deja Trakuose nėra iš ko sudarinėt grupę :cry: ieškodamas info apie RPG Lietuvoje radau šitą saitą, tikiuos, kad čia pavyks patenkinti savo smalsumą :)
Sveikas prisijungęs, apie RPG tai už savaitės Vilniuje vyksiančioje RPG Fiestoje gera proga susipažinti būtų, ten net ir WH40K meistraujančių :)

_________________
_________________________________________

IRONic WOLF RPG BLOG
http://ironicvolf.blogspot.com/


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-03-17 18:30 
Offline
User avatar

Joined: 2009-03-14 23:01
Posts: 198
Location: Trakai
Quote:
Sveikas prisijungęs, apie RPG tai už savaitės Vilniuje vyksiančioje RPG Fiestoje gera proga susipažinti būtų, ten net ir WH40K meistraujančių :)
Dėkui už pasveikinimą, aš pas tave jau seniai užsiregistravęs, suviliojo aprašymas :wink:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-03-17 20:25 
Offline
User avatar

Joined: 2007-09-17 17:01
Posts: 200
Skargan wrote:
Quote:
Sveikas prisijungęs, apie RPG tai už savaitės Vilniuje vyksiančioje RPG Fiestoje gera proga susipažinti būtų, ten net ir WH40K meistraujančių :)
Dėkui už pasveikinimą, aš pas tave jau seniai užsiregistravęs, suviliojo aprašymas :wink:
O... atsiprašau, neapsižiūrėjau :) Tai tikiuosi, kad nusivilti neteks :)

_________________
_________________________________________

IRONic WOLF RPG BLOG
http://ironicvolf.blogspot.com/


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-03-19 16:12 
Offline
User avatar

Joined: 2009-03-12 19:45
Posts: 12
Location: Wilno
Sweiki esu Saulius...Man 17,gyvenu vilniuje...Mokausi salomejos neries gimnazijoje...
Siuo metu juodai mokausi screamint...Kadanors noreciau uzgiest kaip saetia( http://www.youtube.com/watch?v=xWRCjfHpOXM )...Bet man dar toli iki to...per diafragmos silpnuma

Pomegiai:dainavimas,animacija,piesimas,komiksai,mangos, sci-fi,retro geimai,fantasy...
Fav spalva:Ryza
Fav gamas:Dodge Ball - Kuy Kid ant segos...
Knygos:clockwork orange,disco world.

_________________
Geru zmoniu asociacija™
@ 2009


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-05-18 21:27 
Offline
User avatar

Joined: 2009-04-03 22:17
Posts: 15
Location: Vilnius
Gal kiek velai pastebejau sia tema, bet nepervelai :)
esu Karolis, kartais Karlys arba iLk. Megstu skaityt, rasyt, piest ir svajot :roll: esu fantasy megejas, gal ne tiek sci-fi, bet nieko neturiu ir pries ja :) si foruma aptikau jau gan senai, bet jaunas vaikis dar buvau, tai neturejau tokios maniojos fantazijai :x o dabar supratau, kad tai tikrai saunus forumas, daug bendraminciu ir labai puikus konkursai/renginiai.. Stengsiuosi aktyviai visur dalyvaut! 8)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-06-23 0:01 
Offline

Joined: 2009-06-21 16:59
Posts: 2
Location: Vilnius
Sveiki!!! Esu Miša..arba tiesiog Ms...esu iš Vilniaus... :)
Kada susipazinau su fantastika nepamenu, stai vat neseniai gal pries 1,5 metų atradau WHFB ir pradejau zaisti...vos pries keleta menesiu pradejau dometis RPG...zaidziau kol kas tiktai DnD ir Gurpsus...bandau GMint bet nelabai aktyviai (bijau nes neturiu daug Patirties)...si puslapi atradau visai nesneiai kai man ji parekomendavo XXIcentury nes as su draugais ieskome GM... :roll:


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 303 posts ]  Go to page « 126 27 28 29 30 31 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 29 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited