Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-19 11:41

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 303 posts ]  Go to page « 127 28 29 30 31 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2009-06-23 11:41 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-28 13:33
Posts: 1224
Location: Vilnius
Miša, atvažiuok į RPGamtą ir artimiau susipažink su fantastais ir forumo lankytojais :) Visa info yra Renginių skiltyje. Jei galvoji važiuoti, tai nedelsk, nes renginys prasideda jau nuo rytojaus :)

_________________
The cake is a lie


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2009-06-24 18:12 
Offline

Joined: 2009-06-21 16:59
Posts: 2
Location: Vilnius
Siaip per velai pradejau ruostis del to atvyksiu greiciausiai tik si sestadieni ir tik vienai dienai.... :(


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-01-29 15:06 
Offline

Joined: 2010-01-26 18:53
Posts: 18
Location: Vilnius
Nemanydamas, kad šitam forume prisijungimo vardas yra tas pats, kuris visiems bus ir rodomas beigi nekeičiamas, prisiregistravau taip, kad dabar visi į mane kreipiasi pavarde :). Galima ir priprasti.
Esu stalo žaidimų mėgėjas, bet dar ne iš tų fanatikų, kurie jų turi apie šimtą ar daugiau ir žaidžia kasdien. Esu panašaus lygio fantastikos mėgėjas - patinka, bet iš proto dėl to neinu.
Esu čia dėl dviejų priežasčių. Pirma - persikėlęs į Vilnių likau be kompanijos, su kuria nuolat žaisdavau Battlestar Galactica, Stacraft ir t.t. ir pan., tad prireikė alternatyvos. Antra - RPG festas (visada norėjosi pabandyti tai, bet nepasiryždavau).


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-04-05 18:16 
Offline

Joined: 2010-04-05 17:56
Posts: 1
Location: vilnius
laba visiems , esu is vilniaus domiuosi fantasy tema , megstu kurti,piesti braizyti . ..ir t.t. gaminu is odos ivairius larp itemus (kolkas siaip savo malonumui) turiu didele patirti rubu is odos siuvime , galiu padet ,pakonsultuot ,padet pasigamint koki nors stuff . zodziu megstu kurt ir gamint ivairius daiktus is odos (liemenes ,tases ,dirzai , veliavos ir t.t )
taigi noreciau pabendraut bei padalyvaut kokioj nors veikloi .
mano kaikurie darbai : http://vladrozgozo.deviantart.com/gallery/


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-07-26 21:17 
Offline

Joined: 2010-04-18 15:20
Posts: 4
Sveiki aš esu Vincas. Domiuosi istorija, esperanto kalba, na ir šiek tiek fantastika. Kažkada teko paskaityti tokių knygelių (autorių neprisimenu) Penkioliktasis kosmoso desnis, miglų sezonas, galaktikos baladė, mirties planeta. Gal dar keletas kitų. Bet tai buvo labai seniai. Daugiau nežinau, ką apie save pasakyti.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-04-30 11:53 
Offline

Joined: 2011-04-29 15:51
Posts: 5
Sveiki.
Ka zinau esu nuobodus trenktas padaras. Domiuosi viskuom kas susije su fantasy zanru (turbut vienintelis dalykas apie ka galiu kalbet daug ir ilgai).
Rasydavau siuom stilium ivairia rasliava, bet labai gaila nesugebu vel isitraukt i rasyma...
Gal but atejau cia rast paskatos vel rasyt...

_________________
Cut, slice, thrust! It's so... FUN!! }:D


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-06-21 21:28 
Offline

Joined: 2010-10-13 20:46
Posts: 7
Sveiki,
Nuo vaikystės skaitau fantastiką, mano herojus buvo Plieninė žiurkė, galit sakyt ką norit, bet tai pati smagiausia knyga, kai tau dar nėra dešimties :D. Paskui paaugau, pasidariau ciniškesnis ir susižavėjau Sapkovskio ,,Raganium". Galų gale prieš porą metų pats pradėjau rašyt. Visada galvojau, kad, jei jau pradėsiu rašyt, tai tik fantastiką, bet taip jau išėjo, kad mano kūrybą sunkiai galima pavadint fantastika.

Savo rašliavą dedu čia:
http://mortalvombat.blogas.lt/
Tai yra blogas, todėl ne visi kūrinukai yra užbaigti tiek, kad galėtų vadintis apsakymais


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-07-24 19:16 
Offline

Joined: 2011-07-22 19:58
Posts: 59
Location: Vilnius
Ar visai numiręs šitas forumas? Seniau, kai buvau gerokai jaunesnis (dabar vat jau galiu legaliai gert, rūkyt ir keiktis) būdavo, kad paspaudus "Peržiūrėti naujus pranešimus nuo paskutinio apsilankymo" būna nemažai topic'ų kiekvieną dieną, o dabar jau antrą dieną vos keli.

Jei kam įdomu, apie mane: seniau labai patikdavo vos ne visos Eridano leidžiamos knygos iš eilės, dabar paaugęs labiau mėgstu, jei galima taip pavadint, realistišką fantastiką, tai arba ateities spėjimai, arba alternatyvios tikrovės arba bent jau fantastika, kuri neturi to tokio Žiedų Valdoviško primityvaus gėrio vs blogio (1984, Raganius).

Respublikinėj filologų olimpiadoj užėmiau antrą vietą, du iš tekstų buvo gal pusiau fantastiniai:

Kauliukai

Laimingasis


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-07-25 12:17 
Offline
User avatar

Joined: 2007-07-31 23:58
Posts: 559
Nemiręs forumas, gal tik išsisėmę Lietuvos fantastai. Dabar diskusijos vyksta tik naujai informacijai atsiradus, ar vykstant renginiams. Natūralus reiškinys senstant bendruomenei.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-07-25 12:29 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-11 22:31
Posts: 910
Location: Vilnius
Per tiek laiko, kiek yra gyvas šitas forumas, seniai čia sėdintys jau viską ką norėjo vienas kitam pasakė. Tik nauji vartotojai kiek sudrumsčia vandenį ir viskas. na ir renginiai kažkiek.

_________________
"Dead is dead. Parts are parts. Dead guys is parts" - Ripperjack


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 303 posts ]  Go to page « 127 28 29 30 31 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited