Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-19 8:59

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 303 posts ]  Go to page 1 2 3 4 531 »
Author Message
PostPosted: 2004-01-15 23:56 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-06 15:40
Posts: 3431
Location: Wilno Kochane
Sveiki atvykę į Fantastika.lt forumą. Ši tema skirta prisistatimams ir "kvailiems" klausimams - niekas iš jūsų neišsityčios, ir visai rimtai atsakys, net jei tas klausimas užduotas 10 kartų prieš tai.

Aš - Šizaras, aka Andre, šitam forume aršiausias postų karpytojas ir iniciatorius visokių ten projektukų. Dažniausiai turiu informacijos apie viską, kas susiję su fantastų judėjimu, jei nedrįstat klausti abstrakčiai, klauskit manęs asmeniniu pranešimu.
Labai nemėgstu užgaulių postų, kurie neadresuoti man - mane galit kritikuoti kiek tinkami, bet vienas ant kito - nevažiuokit, bo ateis pikta karvė su kvailais akiniais ir viską ištrins.

Visus šito forumo iškilius asmenybininkus skatinu prisistatyti - tai liečia ne tik red. kolegiją, bet ir aktyvesnius dalyvius.

Na ir kiekvienas naujai atvykęs kviečiamas prisistatyti ir pasakyti, ko gi jis čia ieško.

_________________
o jei kiekvienas pirma galvotų, o tik paskui postintų, pusė topikų išvis nebūtų gimę.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-01-16 0:10 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-13 20:57
Posts: 1410
Location: Vilnius
Na, kaip pats ishkiliausias asmenybininkas prisistatau - ghoul, labai negeras dede, trykshtantis sarkazmu ir karts nuo karto isiveliantis i ilgas diskusijas vienu vieninteliu tikslu - pademonstruoti, kokie visi aplinkui durni ir koks ash protingas.
Ka apie mane mano kiti forumo dalyviai, galite suzhinoti ish mano signaturos (ir taip, ash tuo didzhiuojuosi) ;)

_________________
„Ne tik levas GM, bet ir kaip zmogus gajdys“ (c) gre


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-01-16 1:17 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-11 22:31
Posts: 910
Location: Vilnius
Nu ir ash prisistatysiu ;) Gambler aka Valiaka, nenurimstantis rpg entuziastas, vis ieshkantis nauju rpg sistemu ;) Esu Cyberpunk'o gerbejas ir myletojas. Mielai atsakineju i "kvailus klausimus" sklindanchius ish naujoku.
kaip ir kiti red.kolegijos nariai trinu beprasmius postus ir shiaip uzhsiimu sanitarine veikla forume, neskaitant meistravimo ir kitu reikalu susietu bendrai su rpg.

_________________
"Dead is dead. Parts are parts. Dead guys is parts" - Ripperjack


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-01-16 4:33 
Offline
User avatar

Joined: 2003-03-07 11:25
Posts: 567
Location: Kawnas
:lol: KazE visai neishkilus ir net turbut naujokas forume. Labaj dazhnai nusishneku todel dazhniausiai reishkiuosi blevyzgose. Megstu naujokus nes tada pats jauchiuosi sensnis (tipo ne toks naujas :roll: ). Pagrindine misija laikyt foruma kiek imanoma aktyvesni. Sheip myliu RPG, LARPG, WarGames, Anime, Books and etc. Geresnio forumo nei shis nera :wink:

_________________
Ne tu ne defektas tu defektuotas. (c) Gimly


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-01-16 10:17 
Offline

Joined: 2003-01-02 17:58
Posts: 3307
Location: Vilnius
O as forumo ir ne tik forumo blogiukas.
Bet blogas bunu tik tada kaip aplinkui visi saldus kaip sokoladiniai zuikiai.
Dar blogas bunu kai visiems reikia tylos, o as lyg tycia triuksma keliu ir visokias provokacijas kalbu kad isjudinti ka nors dar.
Dar blogas bunu.... ai visu atveju neisvardinsi

Megstu fiestas. Kas zaidzia RPG per fiestas ir tik per fiestas, tas supras, o kiti sotus alkanu neatjaucia.
Nemegstu atskalunu, nes pats toks buvau jaunysteje. Padedu jiems tapti neatskalunais, bet anie pagalba dazniausiai traktuoja kaip kisimasi i ju asmenini pasauliuksti. O padedu ne todel kad esu blogas, o todel kad kai as buvau atskalunas - man niekas nepadejo, va taip :) Anyway liudna tarp atskalunu man :)

Megstu larpus, tai tos pacios fiestos, tik brangiau kainuoja. Uztat gryname ore, miske vyksta. Ten atskalunai paprastai vengia eiti.

Megstu alaus isgerti.... ir mergas megstu, tik jos manes nemegsta nes esu ORKAS!!!

_________________
zinoti meistras turi viska
meistras turi but ramus
tegu visiems jis neitinka
jis juk zino kas kur bus


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-01-17 17:12 
Offline
Lokys
User avatar

Joined: 2003-05-16 0:12
Posts: 1260
Location: Vilnius
Adis. Apzeles(jau pusmeti nesiskutes ir 9 metus nesikirpes) alaus ir sunkiojo rokenrolo fanas, be viso kito, megstantis ir fantastika/RPG. Taip pat labai megstantis meskas, pvz. Bear Beer.

I mano nuomonei priestaraujancius postus ziuriu atlaidziai, nes kazkur giliai pilve zinau, kad jie visi vis viena neteisus.

Jei nebuciau toks tinginys, gal ir aktyviau dalyvauciau LT fendome, bet deja, esu tinginys. Anyway, gal jums kada nors nusisypsos laime ir sutiksite mane kur nors. Ta proga galetumete ir pastatyt alaus. Aciu.

_________________
Why do you necessarily have to be wrong just because a few million people think you are? ©Frank Zappa
kur labai open-minded, tiesiog nesugeba pasakyti, jog šūdas ir yra šūdas ©revenant


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-01-17 18:10 
Offline
User avatar

Joined: 2003-12-25 0:13
Posts: 25
Location: Wilno
Kaip ir meshka :) megstu meshkishkaji aluti- ypac juodaji....
Myliu skaityti- ypac senaja fantastika- ale strugackiai, bredberis, velsas...
Taipogi dievinu trumpaji zanra- apsakymai, apysakos..
Visad dziaugiuosi nuspirkes koki periodini fantastikai skirta leidini...
Na ir karunkamscius renku nuo alucio...
O shiaip - gal Radwilla Rudasis- bo barzdike tik tokios spalvos auga... :lol:

_________________
Vivat, ponai!!!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-01-20 18:15 
Offline
User avatar

Joined: 2003-03-05 17:22
Posts: 575
Location: Vilnius
Na jeigu jau tox masinis prisipazhinimas prasidejo tai kaip ten bebutu:
/me atsistoja nuo kedes, nuzhvelgia visus likimo prietelius, atsikrenkshchia ir mikchiodamas pradeda:
Esu Toxis... kadangi studentauju (aktyviai.. tobish.. nesimokau o ... na, visa kita atlieku:) ), tai atsilankau chia neperdazhniausiai (dargi dazhnai tingiu=) ...hm... skaitau daug (shiuo metu konspektus, bo penktadieni egzas:( ) labiausiai megstu turbut fantasy, bet visos kitos fantastikos/nefantastikos nesikratau... esu idiotas ir tuo didzhiuojuosi! (taip papraschiau gyvent=) ... be to nerealiai uzhkniso mokytis, todel manau reik shlaiuzht kur alaus... nieko nebus... a, kas be ko esu naujokas todel kaipir savo nuomone reishkiu kulkei (arba taip bandau save apgaut ir pateisint savo tingejima...=)kaip ten bebutu, einu paskaitynesiu postus ir ejsiu alaus (kurio buvimas be abejo yra vienintelis yrodymas, kad didysis kurejas (ar ateiviai jei vadovausimes panspermijos teorija=) mus myli=)
/me atsiseda ir bailiom chameko akim nuzhvelges aplinkinius nutyla (priesh tai visu atsiprashes uzhu grmatines klaidas, kuriu tingi ieshkoti=)

_________________
©Toxis


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-01-21 16:33 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-21 15:59
Posts: 209
Location: Vilnius
Nikas: XBOCTiK (Baghira)
Charakteris: bjaurus
Gamer/GM: Gamer iš principo
Preferred systems: GURPS, AD&D
Varvinu seilę į: Pendragon, LARPG
Klubas: jokiam nepriklausau, ir tuom didžiuojuos
Kur mane rasti: fiestoje, cone ir panašiuose daugiau ar mažiau nemokamuose renginiuose
O kodėl manęs taip mažai matosi forume: o todėl kad aš "read only" :P

Na o visokias paskalas, kurios apie mane vaikšto, jūs ir taip esate girdėję.

_________________
Vizgu-vizgu!


Last edited by XBOCTiK on 2004-01-21 21:39, edited 1 time in total.

Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-01-21 19:14 
Offline

Joined: 2003-10-29 11:34
Posts: 785
Hehe :lol:

Taigi, aš Exuss aka Žvilgantis Kailis.

Dievinu fentezi (t.y. kultūristus, kaipo Konanas (A.Schwarzeneggeris)), dievinu sci-fi (t.y. kiborgus, kaipo Terminatorius (A.Schwarzeneggeris), bei lietų (t.y. Blade Runner (ne A.Schwarzeneggeris); ir dar kirmėles (kaipo Arrakis)).
IMHO, tobulas filmas turėtų susidėti iš tokių elementų: Po Blade Runner'išką miestą maurodami ir griaudami dangoraižius šmirinėja Dune'iški wormsai kuriuos likviduoja pusnuogis raumeningas kiborgas.

Anksčiau skaičiau viską, dabar renkuosi pagal rašytojus, labiausiai patinka fantastika kine ir komiksuose (turiu lakią vizualią vaizduotę, man daug lengviau nupiešti išsigandusį žmogų, nei rašyti kaip ten kyla pulsas, kaip prakaitos liaukas išskiria skysčius pro odos poras, kaip ima dažnėti kvėpavimas, kaip plaukų svogūnėliai kelia plaukus ir pan.).

Čia nieko neieškau (nes Jūs neturite tai, ko man reikia). Esu čia, nes tiesiog aš be sci-fi jau seniai nebegaliu gyventi.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 303 posts ]  Go to page 1 2 3 4 531 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited