Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-19 13:08

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 59 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 5 6
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2011-03-03 10:26 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-13 2:04
Posts: 441
Location: Kaunas
Kurt Aust - Paskutinio teismo diena


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-03-03 11:24 
Offline

Joined: 2007-02-25 14:22
Posts: 12
Ačiū. Nesitikėjau :)


Top
   
PostPosted: 2014-10-29 13:21 
Offline

Joined: 2013-03-05 2:55
Posts: 18
Priinkit kas serialą. Per tv3 rodė prieš kokius 12 metų spėju. Man dabar 24 , o tada pacanas dar buvau visai daugmaž orientuotis čia parašiau. Serrialas apie virtualybę realybę veikiančią telefoninio modemo pagalba. Telefonas ten pastoviai skamba nukelinėjami rageliai etc. Pagrindinė herojė lyg ir žurnalistė gal detektyvė... Braunasi su VR ž,onėms į galvas atknisti paslaptis. Viskas labai retro ten.

Knyga- Didvyris elfė raudinplaukė, nupušęs burtininkas su akiniais vertimo magija, žodis Varajus įstrigo ir sekso scena su elfe prieš piles gynybą niekaip negaliu atknist originalaus pavadinimo. Ne Eridanas leidykla buvo tiek pamenu.


Top
   
PostPosted: 2014-10-29 15:08 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Pražuvęs wrote:
Knyga- Didvyris elfė raudinplaukė, nupušęs burtininkas su akiniais vertimo magija, žodis Varajus įstrigo ir sekso scena su elfe prieš piles gynybą niekaip negaliu atknist originalaus pavadinimo. Ne Eridanas leidykla buvo tiek pamenu.
Gal "Varajaus didvyris"? (trilogija):

https://www.knygos.lt/lt/knygos/varajaus-didvyris/


Top
   
PostPosted: 2014-10-29 23:38 
Offline
User avatar

Joined: 2003-12-10 9:09
Posts: 551
Location: Siauliai
Pražuvęs wrote:
Priinkit kas serialą. Per tv3 rodė prieš kokius 12 metų spėju. Man dabar 24 , o tada pacanas dar buvau visai daugmaž orientuotis čia parašiau. Serrialas apie virtualybę realybę veikiančią telefoninio modemo pagalba. Telefonas ten pastoviai skamba nukelinėjami rageliai etc. Pagrindinė herojė lyg ir žurnalistė gal detektyvė... Braunasi su VR ž,onėms į galvas atknisti paslaptis. Viskas labai retro ten.
Šitas:
http://www.imdb.com/title/tt0112209/?ref_=fn_tt_tt_1

_________________
«And on the eighth day, god created Bakoozhe.» ©Sloganizer.net


Top
   
PostPosted: 2015-08-11 11:39 
Offline
User avatar

Joined: 2015-07-31 21:23
Posts: 16
siaip jau ganetinai pazenges esu Google exploite bet nu niekaip nerandu, aisku pagrinde del detaliu trukumo. buvo toks animacinis filmukas, rode kiek pamenu per lenku tv 80-90'tais sukurtas turbut 80'uju pradzioj (speju)
kosminis laivelis su AI kalbantis, jaunuolis ir jaunuole ir dar vienas berods veikejas sidekick'inis buvo, bet negaleciau prisiekt ir visa si komanda tyrineja (speju) kosmosa, o gal bega nuo kazko, nemazai seriju buvo, bet kadangi gilioje vaikysteje/paauglysteje buvo ir daug vandens po tiltu pratekejo nuo to laiko nepamenu daugiau. ir jei neklystu paskutineje serijoj (arba bent jau paskutineje kuria as maciau) skambejo Beatles'u Yesterday...
jei kas bent kiek pamenat ar zinot duokit zinot. Aciu is anksto

_________________
Specialization is for insects.
R.A.H.


Top
   
PostPosted: 2017-01-23 12:23 
Offline

Joined: 2017-01-23 12:17
Posts: 1
Bakoozhe wrote:
Pražuvęs wrote:
Priinkit kas serialą. Per tv3 rodė prieš kokius 12 metų spėju. Man dabar 24 , o tada pacanas dar buvau visai daugmaž orientuotis čia parašiau. Serrialas apie virtualybę realybę veikiančią telefoninio modemo pagalba. Telefonas ten pastoviai skamba nukelinėjami rageliai etc. Pagrindinė herojė lyg ir žurnalistė gal detektyvė... Braunasi su VR ž,onėms į galvas atknisti paslaptis. Viskas labai retro ten.
Šitas:
http://www.imdb.com/title/tt0112209/?ref_=fn_tt_tt_1
:alus:

_________________
Mokyklinės prekės


Top
   
PostPosted: 2017-01-24 17:00 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-13 1:23
Posts: 995
Location: Vilnius
Giurza wrote:
<snip>kosminis laivelis su AI kalbantis, jaunuolis ir jaunuole ir dar vienas berods veikejas sidekick'inis buvo, bet negaleciau prisiekt ir visa si komanda tyrineja (speju) kosmosa, o gal bega nuo kazko, nemazai seriju buvo <snap>
ug... hmm, pamegink patikrinti "Ulysses 31" ir "Captain Harlock", buvo dar kazkoks panasus bet jau nebeatgaminu.

_________________
mazhas ir nuodingas


Top
   
PostPosted: 2017-09-20 23:52 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
OK ne fantastinė knyga, bet jos vis niekaip nerandu, o šiame forume renkasi nemažai plačiai apsiskaičiusių žmonių plius su gerais google-fu įgūdžiais. Gal pasiseks ;)

Skaičiau labai seniai dar mokykloje, kokiais 1997 - 1998 Nepamenu nei autoriaus, nei pavadinimo. Kiek pamenu:

* fiction
* veiksmas atrodo vyko Japonijoje, arba kažkur Rytuose, bet beveik garantuoju kad Japonijoje
* skaičiau lietuviškai, man atrodo vertimą, rašytojas berods japonas bet negarantuoju
* pagrindinis veikėjas jaunas krikščionių kunigas, įsivėlęs į santykius su keliomis merginomis, kurias paskui nužudydavo. Atrodo kad jos per daug sužinodavo apie jo kitą nelegalią veiklą. Jo drug dealinanti bažnyčia berods net spaudė jomis atsikratyti
* jo bažnyčia įsivėlusi į kažką rimtai nelegalaus, narkotikų prekybą jei gerai pamenu. Jis pats irgi dalyvavo
* lyg tai link pabaigos buvo išaiškintas, bent jau tikrai turėjo problemų su policija ir bažnyčia mėgino kažkiek padėti jam dangstytis, tiksliai kuo baigėsi nepamenu
* Laikai daugiau mažiau modernūs, automobiliai ir pan., atrodo vyko post WW2

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 59 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 5 6

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited