Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-19 12:13

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 29 posts ]  Go to page « 1 2 3

Ar tikite NSO ?
Taip, aš pamačiau juos 9%  9%  [ 3 ]
Taip, tikiu , bet ne juos pamatė 36%  36%  [ 12 ]
Gal taip , o gal ir ne 18%  18%  [ 6 ]
Aš negali patikėti , kol aš ne matė, 9%  9%  [ 3 ]
Ne, visi vaizdo įrašus ir nuotraukas su NSO yra suklastotas ! 27%  27%  [ 9 ]
Total votes: 33
Author Message
 Post subject: Re: Ar tikite NSO ?
PostPosted: 2016-06-21 13:28 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
fox'as wrote:

Mane domina, kad tave skatina taip galvoti. Kodėl manai, kad ateiviai gali skraidančiomis lėkštėmis skraidyti po mūsų planetos atmosferą (kadangi believeriai paprastai mano, kad vyksta ir visokios abdukcijos, kontaktais ir pan. tai įdomu ar ir tau tai būdinga).
Man rodos daug maž aiškiai rašiau kodėl taip galvoju. Nėra objektyvių ir patikimų įrodymų/liudijimų, kad skraidė/skraido ateiviai. Tačiau neigti, kad jie egzistuoja apskritai ir GALĖJO čia būt, tai irgi nėra pagrindo.

Ir iš anksto prašau, nesuk kalbos link to, kad "jei galėjo, tai būtent taip ir buvo". Ne, tas neveiks, nes laikausi požiūrio, kad kol esamos teorijos paaiškina, tol nėra pagrindo prisigalvoti naujų priežasčių.


Top
   
 Post subject: Re: Ar tikite NSO ?
PostPosted: 2016-06-27 10:27 
Offline

Joined: 2015-04-07 23:21
Posts: 4
Location: Kėdainiai
aciu dievyi matyti neteko :D

_________________
iphone 6


Top
   
 Post subject: Re: Ar tikite NSO ?
PostPosted: 2016-10-29 0:56 
Offline
User avatar

Joined: 2011-07-05 16:12
Posts: 31
Location: Vilnius
Kad egzistuoja nežemiškos kilmės gyvybė.. probably.
Kad ji skraidžioja čia pas mus.. unlikely.

_________________
6kiB avatarui, bleeding edge technologies.


Top
   
 Post subject: Re: Ar tikite NSO ?
PostPosted: 2016-10-29 12:58 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Aš tik pacituosiu vieną savo pažįstamą:
"Girdėjau, kad Europos siųstaszondas sudužo kažkur visai netoli Marso paviršiaus. Ar bereikia geresnio įrodymo, kad egzituoja kitos protingos rasės?" :D


Top
   
 Post subject: Re: Ar tikite NSO ?
PostPosted: 2019-11-26 19:29 
Offline

Joined: 2019-05-08 17:59
Posts: 3
Teko didziule laime pamatyti juos gyvai . Ir su sypsena veide as ziuriu tas visas laidas kuomet net pripazinti mokslinininkai abejoja ju egzistavimu . Kai tuo tarpu budamas NIEKUO as pamaciau kas tai per stebuklas . Patikekit manim tai nebuvo nei malunsparnis nei boingas nei koks tai kiniskas zibintas . Ir anksciau buvau is tu kur domisi visais tais reikalais bet kai isvydau pasidare nusispjauti . Patikes kazkas ar netikes . Bet abejojantiem ar tiem kas tiki bet nemate as galiu patikinti kad nesame vieni . Kad yra technologijos kuriu pagalba velnias zino kas imanoma . Juk pagalvojus kiek toli reikejo skristi jiem kad as juos pamatyciau ? Tai reiskia musu vaiku vaikaiciu vaiku kada nors kadaise jai tik nebusime kvailiai ir savo bombomis neissprogdinsime saves paciu tai musu laukia TIIIIIIEK Dar visko kad viskas kas buvo per musu trumpa istorija tera laukiniu pasakeles . Is tikruju man net gaila kad gimiau dabar . Viska atiduociau kad mano matyti objektai butu mane paeme i ekskursija bent valandai aprodyti kaip kaip jie gyvena ir tai apie ka net svajoti mano kvailos smegenys nesugeba :)


Top
   
 Post subject: Re: Ar tikite NSO ?
PostPosted: 2019-11-26 19:34 
Offline

Joined: 2019-05-08 17:59
Posts: 3
Pjovejas wrote: *
Aš tik pacituosiu vieną savo pažįstamą:
"Girdėjau, kad Europos siųstaszondas sudužo kažkur visai netoli Marso paviršiaus. Ar bereikia geresnio įrodymo, kad egzituoja kitos protingos rasės?" :D
tu zondu duzo tikriausiai daugiau negu pakilo . ir tie zondai musu tokie primityvus kad nera prasmes juos saudyti . Kad praskris pro koki tai Marsa ir padarys nuotrauka is kurios nieko nesuprasi jiem tai kas nuo to ? Ateiviai is kitu sistemu . Musiskej tik zeme apgyvendinta . Ir tai mes dar bezdziones lyginant . Marse ar Europoje galbut titane ir yra kazkokia tai gyvybe . Koks nors grybelis ar bakterija . Bet sudetingu formu ner tikrai . O jiem statyti bazes cia as nelabai tikiu tokiais dalykais . Jie mus stebi del kazkokiu priezasciu . Mes irgi stebime zyrafas ar dramblius .


Top
   
 Post subject: Re: Ar tikite NSO ?
PostPosted: 2022-06-25 11:14 
Offline
User avatar

Joined: 2007-06-17 23:16
Posts: 889
Nebloga Lt. svetaine apie NSO http://www.nso.lt/


Top
   
 Post subject: Re: Ar tikite NSO ?
PostPosted: 2022-12-27 15:10 
Offline
User avatar

Joined: 2022-08-19 14:52
Posts: 1
Location: Vilnius
Kaip ir bet kurioje kitoje diskusijoje, kurioje objektas yra tikėjimas, argumentų kalba nelabai turi prasmės. Tiek viena, tiek kita pusė, bandydama kažką įrodyti, nieko nepasiekia. Priešingai, dažniau oponentai iš diskusijos išeina tik dar labiau sustiprinę savo įsitikinimą, jog yra teisūs. Visgi čia reiktų kalbėti tik apie asmenines patirtis ir ką jums patiems teko išgyventi, pamatyti, patirti ir panašiai. Gali būti, jog jūsų patirtys sutaps su kieno nors kito patirtimi ir tokiu būdu jūs patirsite, jog nesate labai išskirtiniai. Vis dėlto, būčiau linkęs manyti, kad kuo mažiau žmonių vienija kažkokia konkreti patirtis, tuo labiau tikėtina, kad tai, su kuo suijusi tų žmonių patirtis, nėra realu, o labiau pasąmonės vaisius ar dar blogiau - tam tikro laipsnio sutrikimas. NSO asmeniškai nemačiau, todėl būtų sunku tikėti. Net jeigu ir reikėtų ryžtis tuo tikėti, nelabai matau prasmės, dėl ko tikėjimas būtų naudingas.

_________________
Alna


Top
   
 Post subject: Re: Ar tikite NSO ?
PostPosted: 2022-12-30 14:28 
Offline
User avatar

Joined: 2007-06-17 23:16
Posts: 889
Su Sventemis :)


Attachments:
[ attachment ]
0004.jpg [ 138.92 KiB | Viewed 4267 times ]
Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 29 posts ]  Go to page « 1 2 3

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited