Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-06-06 3:55

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 56 posts ]  Go to page 1 2 3 4 5 6 »
Author Message
 Post subject: Fantastiniai žaidimai
PostPosted: 2003-12-09 15:14 
Offline

Joined: 2003-10-29 11:34
Posts: 785
Įdomiai čia pas jus su fantastiniais žaidimais, visokie GURP, PIRST, ŽAKT, RIAUGT ir pan. (kažkada bandžiaus žaisti, bet ASCII žaidimai nebent tik prieš 20 metų buvo šio to verti).
O tai negi Quake, Half-Life, Fall Out, Diablo, Deus Ex, Age of Wonders ir t.t. ne fantastiniai žaidimai? :twisted:


Top
   
PostPosted: 2003-12-09 15:55 
Offline
User avatar

Joined: 2003-12-03 12:55
Posts: 183
Location: Where the Angels cry...
Exuss wrote:
Įdomiai čia pas jus su fantastiniais žaidimais, visokie GURP, PIRST, ŽAKT, RIAUGT ir pan. (kažkada bandžiaus žaisti, bet ASCII žaidimai nebent tik prieš 20 metų buvo šio to verti).
O tai negi Quake, Half-Life, Fall Out, Diablo, Deus Ex, Age of Wonders ir t.t. ne fantastiniai žaidimai? :twisted:
:evil: :evil: :evil:

No comments...

_________________
"Sometimes it is better to be swift of foot ,than strong of swordman..."
-Elven proverb
*Magic The Gathering*


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2003-12-09 16:30 
Offline

Joined: 2002-12-06 0:32
Posts: 1514
Location: Vilnius
ech.. exuss exuss.. fantastiniai zhaidimai tuo ir pasizhymi, ka labiau remaisi fantazija, nei paveiksliukais ekrane :> aishku nepradesim eilines diskusijos cRPG (ir kiti c geimai) vs RPG (ir kitus stalo zhaidimus) bet butu gerai, jei pamatytumet skirtuma. ir tiek :>

trumpiau - shi skiltis labiau skirta hobby games'am, o ne kompiuteriniam zhaidimam :>

P.S. kompiuteriniam zhaidimam ir taip skirta daug forumu - banga, gameland :> ir panashiai


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2003-12-09 17:15 
Offline
User avatar

Joined: 2003-09-30 17:21
Posts: 151
Location: Vilnius
O man tie stalo zaidimai atrodo keisti, nes nezinau, ka jus ten atrandat. Neisivaizduoju, kaip ten viskas vyksta ir ka ten lemia vaizduote, kokiu sugebejimu ten dar reikia ir kodel tai vezha. Jus man atrodot byshki keisti zhmones, nes ash paprasciausiai nesuprantu tu zaidimu esmes, ir niekada nesu bandes zaisti... shtai ka reishkia informacijos badas.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2003-12-09 17:18 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-06 15:40
Posts: 3431
Location: Wilno Kochane
tai tik patvirtina, kad ne visi fantastikos mėgėjai yra psichai. O tokia nuomonė yra.

_________________
o jei kiekvienas pirma galvotų, o tik paskui postintų, pusė topikų išvis nebūtų gimę.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2003-12-09 17:27 
gijas wrote:
P.S. kompiuteriniam zhaidimam ir taip skirta daug forumu - banga, gameland :> ir panashiai
Temoje aš nedariau skirstymo "kompiuterinis - ne kompiuterinis". Klausimas buvo ar mano minėti žaidimai YRA FANTASTINIAI ar ne? Visi MUD'ai irgi KOMPIUTERINIAI, jej ka.
Bangoje ir kitur gali tik apie cheat'us diskutuoti, bet ne apie vienos ar kitos rasės privalumą žaidime Heroes of Might and Magic.

Tiesiog dabar man aišku, kad labai susiaurinate FANTASTINIŲ žaidimų sritį.

P.S. Lakią fantaziją turinčiam iš viso nereikia žaidimų ir priemonių - guli sau kampe, ir fantazuoja, fantazuoja :lol: :lol: :lol: :lol:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2003-12-09 17:38 
Offline
User avatar

Joined: 2003-02-11 0:28
Posts: 921
Location: Naggaroth
mudas atskira sneka ...

_________________
NBBA Most Loved | LBBL Red Drums of Rewolution Wardens aka R.D.O.R.W.
-= LDK =-
[ img ]


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2003-12-09 18:34 
Offline
User avatar

Joined: 2003-12-05 0:56
Posts: 40
Location: Vilnius
mud'o stiliaus geimai vis dar veza :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2003-12-09 19:07 
Offline

Joined: 2002-12-06 0:32
Posts: 1514
Location: Vilnius
svecias wrote:
Temoje aš nedariau skirstymo "kompiuterinis - ne kompiuterinis". Klausimas buvo ar mano minėti žaidimai YRA FANTASTINIAI ar ne?
taip jie yra fantastiniai.
svecias wrote:
Visi MUD'ai irgi KOMPIUTERINIAI, jej ka.
Bangoje ir kitur gali tik apie cheat'us diskutuoti, bet ne apie vienos ar kitos rasės privalumą žaidime Heroes of Might and Magic.
nu pasinagrinek, ten ir apie tokius dalykus diskutuoja.. bent jau tikiuosi :>
svecias wrote:
Tiesiog dabar man aišku, kad labai susiaurinate FANTASTINIŲ žaidimų sritį.
nes jei nesiaurintume vel viska uzhgoshtu kompiuteriniu zhaidimu manjakai, kaip tai yra kituose forumuose, o ka tada daryt doriems pnp megejams?
svecias wrote:
P.S. Lakią fantaziją turinčiam iš viso nereikia žaidimų ir priemonių - guli sau kampe, ir fantazuoja, fantazuoja :lol: :lol: :lol: :lol:
bet juk daug smagiau fantasuoti su chebra, ania? :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2003-12-09 21:39 
Offline
User avatar

Joined: 2003-03-07 11:25
Posts: 567
Location: Kawnas
:o Mataaaaj, jei nori diskutuojam apie M&M rases man dzin kaip pavadinsi visa reikala, sistema vistiek based on DnD (lygtaj); Tai ir dauguma crpg, visi totalios kopijos stalo rpg sistemu. Mano meile rpg atsirado is crpg tik veliau noras atsirado kasko daugiau, daryti questus kurie veda prie tos pacios pabaigos (geriausiu atveju prie 10) arba veiksmu ribotumas (arba peliu dubasinimas, genijum reikia but, kad pele uzdubasint). Tikrai nesakau, kad crpg blogai kartais tikrai smagu paziuret kaip kiti relizavo idejas, paziuret ivairius pasaulius, kaip kiti relizave rases ir t.t. Bet didziausia malonumas visgi buna zaidziant stalo rpg.

_________________
Ne tu ne defektas tu defektuotas. (c) Gimly


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 56 posts ]  Go to page 1 2 3 4 5 6 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited