Forumas.Fantastika.lt
http://forumas.fantastika.lt/

Hukono'2017 emblemos konkursas
http://forumas.fantastika.lt/viewtopic.php?f=37&t=8005
Page 1 of 1

Author:  Klia [ 2017-03-26 20:29 ]
Post subject:  Hukono'2017 emblemos konkursas

Hukono'2017 organizatoriai skelbia emblemos konkursą.

Emblemoje turi atsispindėti Hukono tema - fantastika istorijoje, istorija fantastikoje. Primenu, Hukonas yra humoristinis konventas.

Turi būti metai (2017) ir pats Hukono pavadinimas: variantu "Hucon" arba "Hukonas" (na, jei labai norit, HuKonas).

Emblema turi būti nespalvota. Jeigu piešiate spalvotą variantą – pridėkite ir juodai baltą versiją (tokiu atveju vertinimui bus pateikta spalvota emblemos versija). Emblemą konkursui siųskite JPG, GIF ar PNG formatais.

Terminas: konkurso pradžia – 2017 m. kovo 25 d., pabaiga – 2016 m. balandžio 15 d.

Visi gauti darbai bus publikuojami fantastika.lt forume, kai bus atsiųsti (nelaukiant konkurso pabaigos) ir fantastų FB grupėje. Geriausią emblemą išrinks konvento organizatoriai, bet publika turės patariamąjį balsą. Jei paaiškės, jog nei viena pateikta emblema nepateisino organizatorių lūkesčių, konkursas gali būti pratęstas. Arba nutrauktas:)

Darbus siųsti e. paštu fantastiniai.konkursai@gmail.com, subjekto laukelyje parašant „Hukono emblemos konkursas“. Kilus klausimų, teirautis taip pat šiuo adresu. Parašykite, kaip jus pristatyti, anonimiškai, niku, vardu ar dar kažkaip.

Emblemos (-ų) autorius, pateikdamas darbą konkursui, sutinka, kad, jeigu jo emblema bus pripažinta laimėtoja, renginio organizatoriai turi teisę neatlygintinai ir be atskiro autoriaus sutikimo naudoti emblemą ant Hukono simbolika dekoruojamų daiktų ir kitais būdais, susijusiais su renginio reklama bei pristatymu visuomenėje.

Organizatoriai įsipareigoja be autoriaus sutikimo nedaryti esminių emblemos pakeitimų (tai neapima emblemos didinimo, mažinimo ir kt. transformacijų, iš esmės nedarančių įtakos emblemos vientisumui ir kūrybiniam sumanymui). Emblemos autorius išsaugo visas neturtines teises.

Konkursinių darbų kiekis ribojamas sveiku protu. T.y., 100 negalima siųsti. Bet kokias 5 galima:) Bendraautoriai prieš siųsdami išsiaiškina tarpusavyje, kaip dalinsis autorines teises ir prizą.

Ak taip, prizas. Nugalėtojui su malonumu įteiksime 20 eurų dovanų čekį, už kurį galima nusipirkti VISKĄ, KĄ NORITE. Arba Hukone, arba kitaip.

Konkurse negali dalyvauti tik organizatoriai.

Hukonas vyks gegužės 6 d. Vilniuje.

Author:  Klia [ 2017-04-19 18:40 ]
Post subject:  Re: Hukono'2017 emblemos konkursas

Laimėjo Alfredas Buiko. Rinkti buvo lengva, nes kiti, tinginukai, nieko ir neatsiuntėt!

[ img ]

Page 1 of 1 All times are UTC+04:00
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/