Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2022-06-28 1:31

All times are UTC+04:00
Post new topic  Reply to topic  [ 2 posts ] 
Author Message
PostPosted: 2015-04-01 2:32 
Offline
User avatar

Joined: 2007-05-31 18:16
Posts: 305
Location: Kaunas
Autorius: Pripetė

Antrasis konkurso kūrinysGeros mergaitės keliauja į dangų, o blogos – kur tik nori


Grožis – svečias, laukiamas visų. J. V. Gėtė.

Ji pamatė du kariškai apsirengusius vyrukus kurie lėtai ir atsargiai, paruošę ginklus, judėjo miesto griuvėsiais. Kokie tai ginklai ji nežinojo, nes buvo beviltiška blondinė, ir ne tiek plaukų spalva, kiek gyvenimo būdu. Tai, kad ji buvo kvaila kaip batų aulas jai nesutrukdė laimėti Mis Alabama 2010 konkursą, tačiau kas iš to laimėjimo kai pasaulį ištiko visiškas krachas. Lavonžmogiai užvaldė visą pasaulį, nieko čia nepadarysi to ir reikėjo tikėtis, ypač po to kai atsirado TQ virusas. Iš tiesų viruso pavadinimas skamba Toxic Quality, tačiau žmonės pagal sąskambį prilipdė jam pravardę, Trou du cul. Žmonės šneka, kad prancūziškai tai reiškia “šiknaskylė”. Na pavadinimas išties puikus, nes tikrai žmonija dabar toje vietoje ir gyvena.
Na, o mūsų blondinė jau kuris laikas slapstosi apleistame bute, kuris tapo mažyte visokių blizgučių ir kosmetikos oaze, didelėje pasaulinio mąsto Trou du cul. Vienintelis dalykas kuris neleido jai galutinai prarasti jos blondiniško proto užuomazgų, buvo grakštaus kūno puoselėjimas ir visokių pedikiūrų bei manikiūrų darymas, pakaitomis su makiažo bandymais. Pripažinkite, juk kitas jos vietoje tiesiog panikuotų ir stumtų dienas kovoje už būvį, o štai ji, kurios intelekto koeficientas gerokai atsilieka nuo vidutinio, sugebėjo išlikti šiame košmare ir neprarasti formos. Ji kasdien po dešimt kartų darydavosi įvairias kaukes, užsidėdavo ir nusivalydavo makiažą, juk parduotuvių niekas nesaugo ir, o stebukle, viena kosmetikos prekių parduotuvė kaip tik randasi name kur ji apsigyveno, tereikėdavo nusileisti į pirmąjį aukštą. Tad jos dienos nebuvo nuobodžios, o kupinos mergaitiškų džiaugsmų.
Taigi, grįžkime prie kareivėlių. Šie du vyrukai buvo pirmieji žmonės kuriuos mūsų blondinė pamatė per pastaruosius pusė metų. Jie – kariškiai, vadinasi jie sugebės apginti, susimąstė ji. Vyrukai atrodė neblogai sudėti, nors per apsaugines kaukes ir nesimatė, gražuoliukai jie ar šiaip banditai išdaužytais dantimis ir sulaužytomis nosimis. Na, bet ne tai šią akimirką merginai buvo svarbiausia, svarbiausia, kad ji bus apginta, nuo lavonžmogių ir visokių kitokių negandų.
Blondinė puolė rengtis suknelę, kaip čia prieš vyrukus su naminiu “chalačiuku” pasirodysi. Ačiū dievui makiažas buvo prieš pusvalandį uždėtas, nagai nulakuoti, viskas kas reikia nudepiliuota, tad ji maždaug pusė minutės pasistaipiusi prieš veidrodį, pasikvėpino, užsimovė aukštakulnius ir paskubomis pasileido į lauką.
Išbėgusi iš laiptinės ji puolė dairytis kurgi tie jos gelbėtojai:
- Kur jūs, pupuliai?!
- Stovėt! – staiga iš užnugario išgirdo ji įsakmų vyrišką balsą, - Rankas už galvos!
Blondinė padarė kas liepta.
- Vardas, pavardė! – vėl pasigirdo įsakymas.
Blondinė apsisuko, nuleidusi rankas įrėmė dešinę į šoną, žaismingai siūbuodama klubais, lyg ant podiumo artėdama link kariūnų, nustačiusi patį seksualiausią balsą prisistatė:
- Aš Mis Alabama 2010, pupuliuk. Nejau nesimato? – ji pasitaisė ir taip tvarkingus plaukus.
- Nusišvilpt man ar tu Alabama, Minesota ar meška iš Aliaskos. Mikliai stok ir sakyk, ar su tavimi yra dar kas nors? – kariškis kalbėjo nukreipęs ginklą į blondinę, kitas tuo metu dairėsi aplink, maža kas, gal čia kokia marodierių pasala.
- Ne, pupuliuk, aš čia viena, viena ir aistringai trokštanti kompanijos, - ji viliojančiai mirktelėjo kariūnui.
Kariūnai sutrikę nuleido ginklus.
- Klausyk, mažule, - prašneko antrasis kariūnas, - mes esame iš Nacionalinės gvardijos, ieškome išlikusių gyvų, todėl mums svarbu sužinoti ar dar kas nors šiose apylinkėse?
- Oi ne, kareivėli, aš čia vienintelė. Viena ir visų palikta. Manau, kad kitus suėdė lavonpalaikiai, - staiga blondinės akyse sužibėjo retai ją aplankanti suvokimo kibirkštėlė, - Pala, pupuliukai, tai jūs manęs ieškote? Valio, Mis Alabama bus išgelbėta šitų šaunių seksovų vyrukų! Valio! – blondinė džiaugsmingai pasiplodama rankomis pradėjo šokinėti, neklusnūs zuikučiai, viliojančiai šokinėjo į taktą vis bandydami išsiveržti pro gilę suknelės iškirptę.
Kariūnai nurijo seiles, vienas iš jų pasitaisė kelnes.
- Hmm, meilute, - pagaliau prašneko pirmasis, - mes ieškome ne bet kokių žmonių, mums svarbu proto šviesuoliai kurie galėtų išgelbėti žmoniją, bet kaip suprantu, tu nesi nei fizikos, nei biologijos ar medicinos profesorė, tad nepyk, bet mums teks tave palikti čia.
- Kaip tai? - sutriko blondinė.
- Na tiesiog... kaip čia pasakius... mums reikia protingų žmonių, kurie surastų antivirusą, vystytų technologijas ir kariavimo su lavonžmogiais būdus, kurie galėtų atkurti civilizaciją, o kvailos bobos dideliais papais tokiems dalykams, atleisk jau, bet nėra tinkamos.
Blondinės akyse pasirodė ašaros ir ji papūtusi lūpytes pradėjo nerišliai inkšti:
- Kaip taip gali būti? Juk aš... Alabama... juk... grožis išgelbės pasaulį!
- Mažule, ne grožis gelbsti pasaulį, o protas. Paliekam ją, - kreipėsi pirmasis kariūnas į savo kolegą.
Kariūnai apsisuko eiti. Blondinės akyse, vėl švystelėjo protingos minties kibirkštėlė. Ji grakščiai (na kiek leido aukštakulniai griuvėsiuose) pribėgo prie pirmojo kariūno.
- Pupuli, - ji krūtimis prisiglaudė prie kareivio, - juk reikia išsaugoti ir žmonijos... eee... genofondą, jei tu supranti apie ką aš kalbu, - paskutinius žodžius ji aistringai sušnabždėjo jam į ausį.
Kariūnas nurijo seiles ir atsikrenkštė.
- O tu bent jau žinai, ką reiškia žodis genofondas? – šyptelėjo antrasis kariūnas.
- O taip, kažkada skaičiau apie tai Cosmopolitan’e... tai reiškia seksą... daug sekso... daug daug aistringo sekso... – blondinė švelniai lyžtelėjo pirmojo kariūno ausies spenelį bei pasitrynusi krūtimis į jo šoną, ranka švelniai nuslydo iki pilvo apačios, - Na kaip? Ar padėsi man... mums išgelbėti žmonijos genofondą?
- Hmm, neskubėk, - kariūnas švelniai stumtelėjo nuo savęs blondinę, - Mums reikia pasitarti.
Kariūnai pasitraukė atokiau ir ėmė kuždėtis. Blondinė tuo tarpu dar pasikvėpino brangiais kvepalais ir apsimesdama, jog taisosi makiažą, bandė išgirsti apie ką tie du kalba, tačiau ją pasiekė tik paskiri žodžiai:
- ...nesąmonė... o tu pažiūrėk į jos papus... ką tu su ja veiksi... papai... kad ji kvaiša... tikrai turėsiu ką su ja veikti... kvaiša... genofondas... abu jūs trenkti... papai...
Kariūnai grįžo prie blondinės:
- Mes apsisprendėme...
Antrasis kariūnas tuo metu prašneko į raciją:
- Alfa, čia Fokstrotas, radom išlikusiąją. Su ja grįžtame į bazę...

Moralas: Grožis – tam tikra genialumo forma, iš tiesų jis net aukščiau už genialumą. (O. Vaildas.)

_________________
Va kuo tikiu, tai - God of Random :)


Top
   
PostPosted: 2015-04-13 14:35 
Offline
User avatar

Joined: 2011-05-17 22:59
Posts: 14
Nežinau, kaip ten grožis su genialumu, bet šypsnis visuomet neblogai. Už ką ir padėkosiu autoriui(ei) (ir tikiuosi feminizmo naciai neapšauks autoriaus(ės) šovinistine kiaule ;) ).


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 2 posts ] 

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited