Forumas.Fantastika.lt
http://forumas.fantastika.lt/

Lituanicon 2015 „PostApoCon" apsakymų konkursas
http://forumas.fantastika.lt/viewtopic.php?f=37&t=7758
Page 1 of 1

Author:  Shtyrius[LT] [ 2015-02-13 12:22 ]
Post subject:  Lituanicon 2015 „PostApoCon" apsakymų konkursas

Fantastinio apsakymo konkursas XXVI Lituaniconui „PostApoCon: Pasaulio pabaiga. O kas toliau?“

Taisyklės: konkursas anoniminis. Jūsų vardai ar pseudonimai iki konkurso pabaigos bus žinomi tik koordinatoriui. Negalima siųsti pataisyto anksčiau parašyto darbo, kuris jau buvo viešai publikuotas. Išsiduosite – čia ar kitur, ir tai taps žinoma suinteresuotiems asmenims – kūrinį teks pašalinti iš konkurso. Prašome remtis protingumo kriterijais renkantis pseudonimus šiam konkursui. Jei nenorite, kad jūsų autorystė būtų atskleista po konkurso, turite ne vėliau kaip iki konkurso (ne balsavimo) pabaigos pranešti apie tai koordinatoriui.

Konkurso temos siūlomos trys:
1. Reportažas iš pasaulio pabaigos
2. Viena išgyvenusiojo apokalipsę diena
3. Survival Guide (Išgyvenimo vadovas)
Kūrinio pavadinimas neprivalo sutapti su tema. Tekstas – bet kurios krypties fantastika. Organizatoriai drąsina ir skatina rinktis mažiau tradicinius kūrinio formatus (pvz.: interviu, dienoraštis, mokslinis straipsnis, ir pan.). Kalba – lietuvių. Apimtis nuo 300 iki 3000 žodžių (kas nemoka skaičiuoti, pasiklausia forume arba PM); nedideli nukrypimai leidžiami, bet piktnaudžiauti nepatariama.

Konkurso terminai: darbus galima pradėti siųsti nuo vasario 15 d. adresu lituaniconxxvi[eta]gmail.com. Paskutinė darbų priėmimo data – 2015 m. balandžio 12 d. 23.59 Kauno laiku. Bet verčiau nepalikit siuntimo paskutinei nakčiai, net dėl techninių kliūčių pavėlavę į konkursą jie nepapuls, nes visiems sąlygos vienodos! Balsavimo laikas – balandžio 13-27 dienos.

Dalyviai: dalyvauti gali bet kuris norintis. Jei autorius nori atsiimti savo darbą iš konkurso, jis gali tai padaryti ne vėliau, nei konkursas baigiamas ir prasideda balsavimas. Vienas autorius gali atsiųsti du konkursinius apsakymus. Nekonkursiniai darbai priimami tokiais atvejais: nori dalyvauti žmogus, kuris susijęs su organizavimu; kūrinys, nepaisant autoriaus pastangų, niekaip nepatrumpėja ar nepailgėja iki reikalaujamų apimčių; autorius nusivylė, įsižeidė ar išsidavė ir traukiasi iš konkurso, bet nenori trauktis labai toli. Nekonkursiniais kūriniais nepiktnaudžiaujama.

Publikavimo mechanizmas: kandidatas siunčia kūrinį, prisegtą prie laiško, koordinatoriui (adresas lituaniconxxvi[eta]gmail.com, subjekto laukelyje – „PostApoCon apsakymas“), parašydamas savo vardą, pavardę arba nuolatinį pseudonimą. O jei nenori išsiduoti, gali parašyti tiesiog tokį, kuriuo norės būti pristatytas pasibaigus konkursui. Prisegtame dokumente autorius nepamiršta įrašyti savo slapyvardžio, išsirinkto šiam ANONIMINIAM konkursui. Tekstų koregavimas po paskelbimo viešai neleidžiamas. Jeigu, organizatorių nuomone, tekstas visiškai neatitinka temos, jame piktnaudžiaujama necenzūrine leksika arba pažeidžiami LR įstatymai, jie turi teisę kūrinio nepriimti, pranešdami apie tai autoriui ir nurodydami priežastį. Autorius gali, pakoregavęs kūrinį, dar vieną kartą jį siūlyti. Už plagiatą dalyvis šalinamas be teisės siųsti kitą kūrinį. Koordinatorius gali pašalinti dalyvį dėl grubių užsipuldinėjimų organizatorių ar kitų konkursantų atžvilgiu.

Vertinimo sistema: visi kūriniai bus talpinami internete. Vienas balsas - komisijos, vienas balsas - forumas.fantastika.lt skaitytojų, ir po vieną balsą kiekvienam dalyviui, papildoma sąlyga - už save balsuoti negalima.

Nugalėtojai bus kviečiami atsiimti apdovanojimų* į konventą, kuris vyks gegužės 15-16 dienomis Kaune. Forumo lankytojai iš anksto kviečiami komentuoti ir reikšti nuomonę korektiškai, o taip pat gal net išsirinkti savo favoritus ir juos asmeniškai apdovanoti.

Atsiųsdami darbą į konkursą autoriai pripažįsta sutinkantys su jo taisyklėmis.

Apdovanojimai* - eridano literatūra, renginio atributika ir suvenyrai, specialūs prizai (sąrašas dar bus papildytas ir patikslintas vėliau)

Author:  Shtyrius[LT] [ 2015-04-30 2:15 ]
Post subject:  Re: Lituanicon 2015 „PostApoCon" apsakymų konkursas

Taigi po įtemto balsavimo periodo garbinga ir kompetetinga komisija susirinko suskaičiuoti balsų ir pasidalinti nuomonėmis. Galutinis rezultatas skelbia pergalę kūriniui ir ALISA DYKYNĖS ŠALYJE arba VIENA IŠGYVENUSIOJO PASAULIO PABAIGĄ DIENA (autorius - Man-Erg)
Patį kūrinį galite rasti čia.

Author:  fox'as [ 2015-04-30 8:14 ]
Post subject:  Re: Lituanicon 2015 „PostApoCon" apsakymų konkursas

Sveikinu nugalėtoją :)
Beje, konkurso sąlygose minimi "nugalėtojai" (pvz. Nugalėtojai bus kviečiami atsiimti apdovanojimų į konventą), bet paskelbtas buvo tik vienas :)

Author:  Catacomba [ 2015-04-30 18:24 ]
Post subject:  Re: Lituanicon 2015 „PostApoCon" apsakymų konkursas

Kongratuliacijos irgi aplodismentacijos nugalėtojui. Džiugu matyti, kad šiemet konkursas sulaukė daugiau nei vieno dalyvio. O jei dar sugalvotume, kaip pritraukti daugiau skaitytojų... ;)

Page 1 of 1 All times are UTC+04:00
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/