Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-29 3:26

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 15 posts ]  Go to page « 1 2
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2011-01-09 0:16 
Offline

Joined: 2006-08-01 10:36
Posts: 24
Location: virtualus
Skaitau skaitau... Ir staiga suprantu, kad tekstas baigėsi neprasidėjęs. Tai yra skaitytojo išdūrimas ir taip elgtis negražu:(

_________________
pelėdos yra visai ne tai, kas joms atrodo.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-01-10 0:16 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-13 20:57
Posts: 1410
Location: Vilnius
Techniškai aš nesutikčiau, kad čia apsakymas. Kažkoks etiudas, vaizdelis, bet ne apsakymas.

_________________
„Ne tik levas GM, bet ir kaip zmogus gajdys“ (c) gre


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-01-11 15:20 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-16 13:37
Posts: 403
Žodžiai kaip kad "pelingas" ar "verganai" nors ir labai gražūs, nepaaiškinti, nieko nereiškia ir todėl nė velnio nereikalingi.

"Duotybė?" :o

Na taip, lavonai tikrai skleidžia nemalonų kvapą. Taipogi Antarktidoje šiek tiek šaltoka, banginis gan nemažas gyvūnas, o British Petroleum mažumėlę susigadino reputaciją su ta ekologine katastrofa. Viskas tiesa, bet tikslumas literatūros kūriny irgi svarbus.

Kalbant apie literatūros kūrinį - yep, etiudas, o ne apsakymas. Kodėl, l. gerai paaiškino Vilpišauckas, nesikartosiu.

_________________
Alien II: He repairs cottages and plants flowers. His eagerness to do good makes him one of the most popular.
------------


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-01-30 0:48 
Offline
User avatar

Joined: 2010-12-29 20:53
Posts: 8
nesakau, kad tai briedas, tikrai rašo ne betkas, bet yra daug geresnių, turėtumėte, bent vieną iš pagrindinių dalykų padaryti geriau nei kiti :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-04-28 8:52 
Offline

Joined: 2009-05-02 12:52
Posts: 57
Izvelgciau du minusus - man uzkliuvo pats atlikimas ir perspejimo nebuvimas. Humoras, kurio sklidinas visas kurinelis, mano galva, turetu buti kiek kartesnis. Groteskas "al Dievu miskas" cia nelabai pritinka, mat isventiliuoja visa kuriama atmosferos sloguma.
Kiti tipiniai pastebejimai:
"...Tam tikslui buvo įsteigtas naujas kariuomenės padalinys, kurio tikslas..." - sviestas sviestuotas, sakyciau ;)
Be to, mestos granatos vien is smalsumo niekas negaudo, bent man neteke su tuo susidurti nei filmuose, nei literaturoje, ir psichologiskai sunku pagristi :) Taip nutinka, nebent, kai norime, kad geriau skambetu, butu didesnis ispudis, taciau numojame i logika.
Pespejimo tkrai neiziurejau, meginau ir su lupa, ir mikroskopo pagalba, deja...

Gera zinia yra ta, cia velgi tik mano nuomone, kad autorius gan idomiai megina pateikti pati kurini. Cia tarsi ateities karo kronikos, ipinami fragmentuoti ivykiai isgyenti paties herojaus, kurio asmenybe neturi jokios rksmes, mat jis tera eilinis vienetas didziojoje mesmleje. Jo nesudetingu pamastymu pagalba yra atskeidziamos nuotaikos tvyrancios pajegu gretose,parodoma karo kasdienybe, bandoma palukstenti psichologine "patranku mesos" bukle ir isgyvenimai.
Apsakymas yra pusiau dokumetinio pobudzio, todel pasaulio pletimas cia nereikalingas, nereikalinga ir kruopstesne herojaus analize.
Vidutinio gilumo darbas, lyginant su bendru vidurkiu. Buciau linkes manyt, kad butent cia nera butinas konkretus action, o pasinerti i rekalingas gelmes si karta pavyko tik is dalies.

Siaip ar taip, sitas takelis (man taip atrodo) veda link teisingo kelio. Sekmes!

_________________
Laisvalaikiu koreguoju kuno formas


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 15 posts ]  Go to page « 1 2

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited