Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-28 21:54

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 112 posts ]  Go to page « 17 8 9 10 11 12 »

Ar esate patenkintas(-a) dabartiniu Fantastika.lt forumo moderavimu?
Taip, viskas puiku 31%  31%  [ 19 ]
Ne, man nepatinka, kad ... (detalizuoju žinutėje) 46%  46%  [ 28 ]
Man tai visiškai nesvarbu 21%  21%  [ 13 ]
Kas yra moderavimas? 2%  2%  [ 1 ]
Total votes: 61
Author Message
 Post subject: Re: hah
PostPosted: 2007-08-28 15:53 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2003-01-09 23:27
Posts: 1336
Location: Vilnius
Akela wrote:
gedas wrote:
Labai paprastai - portalas www.fantastika.lt yra įkurtas ir priklauso Vilniaus fantastų klubui "Dorado".
nutylėti to ir nereikėtų. Nes taip suklaidinami lankytojai - kad ir aš.
aga, nutylėjom, suklaidinom, apgavom ir nuskriaudėm. Dar labai daugybės dalykų nepaminėjom portalo pristatyme, matyt, irgi siekdami suklaidinti. Įdomiam pasaulyje gyveni.

Man tiesą sakant jau kiek nusibodo - diskusija su tavim primena vieną gerai žinomą posakį apie kiaules ir advokatus, turi konkrečių klausimų - el. paštą žinai, nustokim teršti eterį.


Top
   
 Post subject: Re: hah
PostPosted: 2007-08-28 16:15 
Offline
User avatar

Joined: 2004-02-26 14:30
Posts: 1236
Location: Kaunas
gedas wrote:
aga, nutylėjom, suklaidinom, apgavom ir nuskriaudėm.
Ir vėl įprastinė arogantiška gedonio poza? :lol: Šiaip tai man private ką tik skundės žmogus, kurį tu išties gan rimtai nuskriaudei, bet tas žmogus taip ir neišdrįso tau prieštarauti.
gedas wrote:
Dar labai daugybės dalykų nepaminėjom portalo pristatyme, matyt, irgi siekdami suklaidinti. Įdomiam pasaulyje gyveni.
Mes visi gyvenam įdomiam pasauly, bet ne visi tampa kiaulėm :wink: (nieko asmeniška, gi minėjai kiaules ir advokatus)
gedas wrote:
Man tiesą sakant jau kiek nusibodo - diskusija su tavim primena vieną gerai žinomą posakį apie kiaules ir advokatus, turi konkrečių klausimų - el. paštą žinai, nustokim teršti eterį.
O kas per posakis - pirmą kart girdžiu :) O kad nebesinori diskutuot - tai suprantama, aš gi tamstos negiriu. Suprantu, kaip tau nemalonu, kad kažkas išdrįso paprieštarauti "niekada neklystančiam" moderui ir prirašė daug raidžių :wink:

_________________
To hold a pen is to be at war. --Voltaire


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-08-28 16:23 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2003-01-09 23:27
Posts: 1336
Location: Vilnius
Nebeapsikęsdamas ugningos kritikos, nusprendžiau slėptis ir atsakiau PM-u, kviesčiau pasekti mano pavyzdžiu. Diskusijos čia nebetęsiu.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-08-28 16:39 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-13 11:54
Posts: 839
Location: Nar Shaddaa
o siaip butu visai neblogai , jei butu papildyta informacija apie fantastika.lt,
kam priklauso forumas, kas ji tvarko ir priziuri, kas ji remia? ( gal net padaryt pagrindiniu remeju garbes lenta:P)
kas sudaro red, kolegija, kaip i ja pakliunama, etc...
Taip butu isvengta vartotoju suklaidinimo ir patenkintas kaikuriu smalsumas;] beto aiskiau butu i ka kreiptis su pasiulymais, kritika ar pagyrimais.... :roll:

_________________
dyvu dyvai...


Last edited by dywa on 2007-08-29 8:39, edited 1 time in total.

Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-08-28 16:45 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-09 15:07
Posts: 959
asmeninis prashymas i shios diskussijos dalyvius (asmeninis - reishkia nuo manes, kaip Narfo, o ne kaip moderatoriaus):
palaukyt su naujais najezdais pora dienu.
nes arba nebeliks jokiu pagrindu visiems najezdams arba ash kartu su jumis "ponaezzaju" ;)
aciu:)

_________________
Master.... Prosto Master


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-08-28 22:24 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-30 18:20
Posts: 774
Location: Vilnius
užkniso.
jei norėčiau rašyti, ką noriu, kaip noriu ir kad niekas nedrįstų nieko pasakyti, tai rašyčiau į stalčių, kaip sakoma, diskutuočiau su protingu žmogumi. tas pats per tą patį.
dar labiau užknisa, kai neprikišus nė nagų bandoma paaiškinti žmonėms, kurie nuolat aria su kokiu nors projektu, rūpinasi techniniu ir finansiniu palaikymu, kaip viską reikia daryti. jei nesidomėjai niekad, kaip kas daroma, na tai pirma pasidomėk, o paskui jau klyk. negaliu.
(čia skaitosi najiezdas ar dar ne?:))) jei jo, tai man šian viskas dzin, galit linčiuot.

dywa - jei nori žinot kaltuosius, galiu pasakyti, kad forume teisių neturiu, tik 'tekstinej' daly. ir jei kas nors už mane dėtų žinutes ir taisytų korektūros klaidas - prašom, perduosiu tas teises, jei redkolegija nebus prieš. nes satisfakcijos iš to...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-08-28 22:53 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-13 11:54
Posts: 839
Location: Nar Shaddaa
vat ir pasidomejau kas ir kaip, gi nekaltinu :roll: o kas cia taip baisaus?
Klia kazka kazkur koreguoja, o gal nekoreguoja, vienzo nelabai man aisku is jusu posto...

_________________
dyvu dyvai...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-08-29 2:58 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Quote:
dar labiau užknisa, kai neprikišus nė nagų bandoma paaiškinti žmonėms, kurie nuolat aria su kokiu nors projektu, rūpinasi techniniu ir finansiniu palaikymu, kaip viską reikia daryti.
Ne, niekas neaiškina, kaip viską reikia daryti. Tik nurodo konkrečias vietas, kur daroma ne taip. Jei forumas skirtas ne tik redkolegijai, tai ir neprivaloma būti jos nariu, kad pastebėtum kažkokius trūkumus.

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-08-29 9:25 
Offline

Joined: 2007-05-23 14:03
Posts: 34
Location: Vilnius
Akela, nurimk. Dabar Gedas susijęs su Eridanu labiau nei anksčiau:
- GLF projektas;
- pats rašo.
Todėl turbūt dėlto net Eridano knygų vogimo paminėjimas skausmingas. Jam, beje, aš taip pat nepritariu.
Nenoriu varyti į asmeniškumus, tačiau Gedas tikrai pasikeitė... Deja, ne į gerą.


Top
   
 Post subject: Re: hah
PostPosted: 2007-08-29 10:56 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-16 13:28
Posts: 1050
Location: Vilnius
Akela wrote:
[
Ir vėl įprastinė arogantiška gedonio poza? :lol: Šiaip tai man private ką tik skundės žmogus, kurį tu išties gan rimtai nuskriaudei, bet tas žmogus taip ir neišdrįso tau prieštarauti.
Ne, tiesiog Akela neišsiaiškinusi suvertė kaltę ant Gedo. Bent atsiprašytum dabar. :x

_________________
...ir tikėti elektra, užmiršę, kad patys kažką sugebėjome (BG)


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 112 posts ]  Go to page « 17 8 9 10 11 12 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited