Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-19 9:43

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 14 posts ]  Go to page « 1 2

Ar spėjot užsiregistruoti į RPG fiestą?
Poll ended at 2016-02-20 23:34
Taip. 41%  41%  [ 7 ]
Ne. 41%  41%  [ 7 ]
Kas ta fiesta? 18%  18%  [ 3 ]
Total votes: 17
Author Message
PostPosted: 2016-03-09 12:43 
Offline
User avatar

Joined: 2004-09-27 21:53
Posts: 1017
Location: negyvenu, tai žalingas įprotis
shizzar wrote:
"Ambicijų ribotumas" yra ne (tik) dėl to, kad tingiu, bet dar ir dėl to, kad, jomajo, kiek gi galima SPAMinti vargšus meistrus, trys ketvirtadaliai kurių apskritai nebemeistrauja. Jei jiems pakankamai smarkiai įkyriu, tai kai kurie, galų gale, pasirašo meistrauti, bet teigiamų emocijų iš derybų proceso tikrai neapturi nė viena pusė. Todėl ir apribojamos organizatorių ambicijos - surenku komandą meistrų, kurių nereikia smarkiai įkalbinėti, ir varom :)
Ar gali būti, kad yra ne vienas meistras, kuris galbūt mielai norėtų/sutiktų meistrauti RPG fiestoje, bet to nedaro, nes:

a) Nepamato informacijos, kad ieškoma meistrų (ar man atrodo, ar "short notice" apie artėjančią fiestą paskelbiama tik šiame forume, ir tai ne visada?);
b) Mano, kad čia yra elitinis RPG renginys, į kurį jam/jai neverta lįsti?
c) Dar kokios kitos priežastys?

_________________
Nai i cala Eruo siluva tielyasse...
ąčęėįšųūž valdė, valdo ir valdys!


Top
   
PostPosted: 2016-03-09 19:19 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-06 15:40
Posts: 3431
Location: Wilno Kochane
Short notice'ai lyg ir visada būna - aš tiesiog juos ištrinu, kai patalpinu preregistraciją. Taip, tik šiame forume. Dabar gal kiek keisiu šitą dalyką - short notice'ai liks kaip buvę, bet fb renginius kursiu labiau iš anksto, kad info spėtų pasklisti. Na o bet tačiau jei meistras nenori eiti meistrauti viešai, tai ką tu jam bepadarysi. Prie Laiquos išvardintų priežasčių pridėčiau dar ir formatą - juk ne atsitiktinai RPG fiestos ir RPGamtos dalyvių auditorija beveik nepersidengia.

_________________
o jei kiekvienas pirma galvotų, o tik paskui postintų, pusė topikų išvis nebūtų gimę.


Top
   
PostPosted: 2016-03-09 20:41 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Quote:
b) Mano, kad čia yra elitinis RPG renginys, į kurį jam/jai neverta lįsti?
O jei taip yra, kaip šitą reikėtų spręsti? :)

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
PostPosted: 2016-03-10 0:51 
Offline
User avatar

Joined: 2004-09-27 21:53
Posts: 1017
Location: negyvenu, tai žalingas įprotis
shizzar wrote:
Short notice'ai lyg ir visada būna - aš tiesiog juos ištrinu, kai patalpinu preregistraciją. Taip, tik šiame forume. Dabar gal kiek keisiu šitą dalyką - short notice'ai liks kaip buvę, bet fb renginius kursiu labiau iš anksto, kad info spėtų pasklisti.
Šaunu. Visgi forumai - atgyvenęs dalykas.
Quote:
Na o bet tačiau jei meistras nenori eiti meistrauti viešai, tai ką tu jam bepadarysi.
Reikalas ne tame, kad nori/nenori. Mano klausimas apie tai, kad gal yra meistrų, kurie kaip ir norėtų, bet nesijaučia pajėgūs, bijo, etc. Ta prasme, gal yra kokių asmeninių, bet visiškai neadekvačių, nemeistravimo priežasčių, kurias būtų galima išspręsti tinkamai suformuluota reklama? Čia, aišku, tik šakėmis ant vandens rašymas, nes konkrečios situacijos visiškai neįsivaizduoju.
Quote:
Prie Laiquos išvardintų priežasčių pridėčiau dar ir formatą - juk ne atsitiktinai RPG fiestos ir RPGamtos dalyvių auditorija beveik nepersidengia.
O kame šito nepersidengimo esmė? Kaip nebuvęs nei vienoje RPGamtoje, o Fiestoje paskutinį sykį dalyvavęs gal prieš 10 metų, nelabai suprantu, kame esminis skirtumas. Kad RPGamta - gamtoje ir keturias dienas (ar kiek ten)? Kad RPGamton suvažiuoja savos chebros, o į fiestą renkasi nepažįstami žaidėjai pas nepažįstamus meistrus?

_________________
Nai i cala Eruo siluva tielyasse...
ąčęėįšųūž valdė, valdo ir valdys!


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 14 posts ]  Go to page « 1 2

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited