Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-19 8:25

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 5 posts ] 
Author Message
PostPosted: 2013-12-10 0:04 
Offline

Joined: 2013-12-08 22:33
Posts: 41
Location: Vilnius
Sveiki, tikriausiai dauguma šio forumo narių žino apie ka šis stalo žaidimas ir kuom gi jis ypatingas o gal kaikurie jau esa žaide ir turi patirti.Esu matęs daug gameplay'iu bei biški skaičiau taisyklės dėl to esu kupinas noro ji pažaist o ypač su žaidėjais turintis patirti ,aišku jei yra tokiu kurie nežinot kaip žaist bet turi noro kaip ir aš irgi galim pabandyt.Taigi jei kas norės išbandyt rašom

P.S. Jei turi pasidalint kokia informacija būčiau dėkingas. :)

http://www.youtube.com/watch?v=-FeiNEsLElA -Gameplay

http://www.youtube.com/watch?v=76yhnu4Kwew- trumpai apie žaidima


:dragon2:


Top
   
PostPosted: 2013-12-10 0:29 
Offline

Joined: 2013-12-08 22:33
Posts: 41
Location: Vilnius
Kontaktai:skype :s1m0n4ik


Top
   
PostPosted: 2013-12-10 16:45 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-24 10:05
Posts: 795
Location: Vilnius
Arba trollinate arba iš tiesų nelabai žinoma kas tai yra.
Na, bet nesvarbu:
DnD yra ne stalo, o vaidmenų žaidimas, nurodytuose filmukuose žmonės žaidžia jo 4 edicija. Dabar vyksta paskutiniai testai naujai "Dungeons and Dragons Next" edicijai kuri dar neišleista. Lietuvoji ši vaidmenų žaidimo sistema (Role Playing Game trumpai RPG) nėra labai populiari, tačiau yra grupelės žmonių kurios žaidžia skirtingas jo versijas.

Pakviesti į savo žaidimą nelabai galiu duotu momentu nes žaidžia jau full party. Jei atsiras vieta ar atskiras renginukas koks galėsiu pranešti (bet atvirai sakant neplanuoju nieko...). Alternatyviai turiu pasiūlymą patikrinti šio forumo renginiai skiltį ir pasižiūrėti kada numatyta sekanti RPG fiesta. Jos metu pravedama daug skirtingų vaidmenų žaidimų sesijų ir toli gražu ne vissos jų skirtos patyrusiems vilkams. Tad paskaitykite apie tuos renginius ir sudalyvaukite. Tai, mano galva, geriausias būdas išbandyti DND ar kitus vaidmenų žaidimus naujiems žaidėjams.

_________________
Kriaushes, obuoliai...


Top
   
PostPosted: 2013-12-10 17:44 
Offline

Joined: 2013-12-08 22:33
Posts: 41
Location: Vilnius
Aivaras wrote:
Arba trollinate arba iš tiesų nelabai žinoma kas tai yra.
Na, bet nesvarbu:
DnD yra ne stalo, o vaidmenų žaidimas, nurodytuose filmukuose žmonės žaidžia jo 4 edicija. Dabar vyksta paskutiniai testai naujai "Dungeons and Dragons Next" edicijai kuri dar neišleista. Lietuvoji ši vaidmenų žaidimo sistema (Role Playing Game trumpai RPG) nėra labai populiari, tačiau yra grupelės žmonių kurios žaidžia skirtingas jo versijas.

Pakviesti į savo žaidimą nelabai galiu duotu momentu nes žaidžia jau full party. Jei atsiras vieta ar atskiras renginukas koks galėsiu pranešti (bet atvirai sakant neplanuoju nieko...). Alternatyviai turiu pasiūlymą patikrinti šio forumo renginiai skiltį ir pasižiūrėti kada numatyta sekanti RPG fiesta. Jos metu pravedama daug skirtingų vaidmenų žaidimų sesijų ir toli gražu ne vissos jų skirtos patyrusiems vilkams. Tad paskaitykite apie tuos renginius ir sudalyvaukite. Tai, mano galva, geriausias būdas išbandyti DND ar kitus vaidmenų žaidimus naujiems žaidėjams.
Sutinku jog ši žaidima nepavadinsi stalo žaidimu. Šiaip ačiu kad pateikei šios tokios info.


Top
   
PostPosted: 2013-12-12 17:23 
Offline

Joined: 2012-09-27 2:03
Posts: 8
Na žinaų pora daliku apie DnD, tai esu susidomiejas, nes senai ne žaidžiau. Prijungiau tave prie savo skypa.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 5 posts ] 

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited