Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-19 7:05

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 107 posts ]  Go to page « 17 8 9 10 11 »
Author Message
PostPosted: 2015-01-21 21:09 
Offline

Joined: 2015-01-21 21:00
Posts: 1
Neturiu patirties su jokiu rpg, bet norisi pabandyti.
Vardas: Gintaras
Amžius: 23 metai
Vieta: Vilnius
Paštas: sytakeris@gmail.com


Top
   
PostPosted: 2015-02-09 21:45 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Viena laisva vieta Vampire: the Masquerade campaign'e. Kaune.

Visi esami žaidėjai turi labai nedaug RPG ir Vt:M patirties, ir siužetas subalansuotas (beveik) nežaidusiems V:tM – puiki galimybė naujokams, bet priimčiau ir patyrusį (-ią) žaidėją. Žaidime labiau akcentuojamas roleplaying ir veikėjo asmenybės vystymas, istorijos kūrimas, horror žanras ir „if you think this has a happy ending, you haven’t been paying attention“ atmosfera. Kas tikitės heroiškų taktinių kovų prieš orkus su plastmasinėm figūrėlėm ant grid žemėlapio ir fat loot+princesės (-o), nesikreipkite.

Iš žaidėjo(s) norėsiu minimum 18+ metų, anglų kalbos kad galėtų pats(-i) pasiskaityt duotus puslapius, lankomumo kartą per savaitę (laiką dar suderinsime, sesijos vysksta tik kai susirenka visi žaidėjai), iniciatyvos (kad nereikėtų traukti už liežuvio) ir motyvacijos. Motyvacija reiškia, kad prieš kreipdamiesi dusyk pagalvokite ar tikrai jums įdomu, ką čia aprašiau. Nes labai nesinorėtų priimti naujo žmogaus ir po dviejų sesijų išsiaiškinti kad ji(s) tikėjosi labiau karžygiškų nuotykių ir nugalėti slibiną, ir nepasivargino net išsiaiškinti kad VtM nėra viduramžių high fantasy settingas, ir daugiau nebežais, ir man vėl reikės ieškoti žaidėjo(s).

Norintys atsiųskit PM trumpai aprašykit savo RPG ir World of Darkness patirtį (jei esate žaidę), ir paminėkit jei jau esate pas mane žaidę RPG, ar kartu su manim kur nors žaidę RPG, nes iš nicko galiu neprisiminti, sorry. Ir trumpai apie save, jei nesame pažįstami.

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
PostPosted: 2015-03-30 1:40 
Offline
User avatar

Joined: 2009-10-07 21:48
Posts: 16
Sveiki, ieškau compaino prie kurio galėčiau prisijungti, esant poreikiui galėčiau rasti daugiau pastovių žaidėjų.
Vardas, amžius: Saulius 23m.
Apie save: Ilga laiką žaidžiau GURPS, netaip ilgai esu DnD, wh, wh 40k, tačiau esu susipažinęs su dauguma kitų sistemų vienaip ar kitaip tad nemanau jog būtų problema naują sistemą išmokti.
Žaisčiau: Išesmes neturiu kažkokių poreikių, bet būtų smagu jeigu būtų fantasy, steampunk ar kasnors panašaus.
Lokacija: Vilnius. Savaitgaliai arba vakarai nuo 18:00.
Susisiekimas: hellsing.as(eta)gmail.com, arba PM - tikrinu pora kartų į savaitę.


Top
   
PostPosted: 2015-07-22 12:32 
Offline

Joined: 2015-07-22 11:25
Posts: 10
Vardas, amžius: [Asteras, Darius, 22m.]
Apie save: [Beveik pusantrų metų reguliariai meistrauju savo rpg, apie metus laiko Pathfinder'į kapoju kaip žaidėjas. Mėgstu žaisti už "geriečio" rolę, kuris įmeta tam tikros intrigos elementų tarp kitų char'ų, kad geriau juos pažintų tam tikrose situacijose ir kad jie patys turėtų daugiau aplinkybių atsiskleisti]
Žaisčiau: [WoD stiliaus žaidimą norėčiau išbandyti, pageidautinai VtM]
Lokacija: [Vilniuje, darbo dienomis vakare, galbūt sekmadieniais]
Susisiekimas: [skype: kaneonin1]


Top
   
PostPosted: 2015-09-04 13:09 
Offline
User avatar

Joined: 2009-10-15 16:36
Posts: 51
Location: Vilnius
Žaidimas: noriu padaryti ilgą, keletą metų trunkančią epišką kampaniją. Žaidėjams nebūtina iš karto būti nusiteikus žaisti keleta metų, bet jeigu, pavyzdžiui, po 2 mėnesių išvažiuojat metams į angliją tai netinka.

Sistema: mano paties ilgai kurta, galima būtų prilyginti GURPS, tačiau skirta konkrečiam settingui. Žaidimo eigoje būtų tobulinama ir balansuojama sąžiningu būdu visų žaidėjų atžvilgiu. Įdomumo dėlei posto apačioje pridedu charsheetą. Tiems kas nori detaliau žinoti apie sistemą visada galit parašyti ir paklausti.

Settingas: medieval tipo (fictional pasaulyje), kuris žaidimo eigoje turi potencialo pereiti į low fantasy (galima būtų prilyginti Game of Thrones pagal fantastikos elementų santykį). Kadangi tai nusimato būti ilga kampanija, veikėjai pradeda kaip daugiau ar mažiau paprasti, niekuo neišsiskiriantys žmonės (tiems kas nuo pirmų sesijų pageidauja žaisti už legendinius riterius ir panašiai šita kampanija netinka). Pats žaidimas būtų adventure tipo su daug veiksmo ir dramos elemetų.

Kadrai: 4 žaidėjai, laiko bėgyje pagalvočiau apie 5-ą. Jei kampanija būtų stipriai įsibėgėjusi, tai pasitraukus žaidėjui kampaniją būtų tęsiama su nauju žaidėju.

Reikalavimai:
1. 18+ metų (man pačiam 22).
2. RPG patirtis nebūtina, bet žaidėjas turėtu pats būti užtikrintas, kad yra nusiteikęs žaisti ilgą epinę kompaniją. Jeigu galvojat "pamėginsiu kas per velnias tas RPG, nepatiks tai pasitrauksiu po pirmos sesijos" tai šita kampanija ne jums. Aišku jei pati kampanija jums neįdomi, tai kitas reikalas. Dėl to geriausia pabendrauti prieš prisijungiant prie grupės ir aiškiai apsibrėžti ar sutampa tai ko jūs tikitės iš žaidimo ir ko aš tikiuosi.
3. Žaidėjai turi būti aktyvūs ir entuziastingi, o ne tokie kurie tyliai sėdi prie stalo ir visą sesiją klausosi ką daro kiti ir plaukia pasroviui.
4. Žaidėjai turi būti nusiteikę, kad vieną dieną per savaitę jie turės tam laiko. Jeigu nutarta, kad pavyzdžiui šeštadieniais žaidžiam RPG tai taip ir darom. Draugelio gimtadienis ar išvyka prie ežero nėra priežastys praleisti sesijos. Norėčiau taikyti bent į 7 sesijas per 2 mėnesius. Mano meistraujama sesija trunka apie 6-8 valandas.

Lokacija: žaidimas Vilniuje. Yra tyli ir erdvi vieta žaisti Senamiestyje.

Susisiekimas: Skype (indecipher) įjungtas nuolat. Jei neturit Skype instaliuokit, nes kai susirinks grupė vis tiek organizuosimės per jį.

Veikėjo lapas
Atspausdintas atrodo daug geriau :D

P.S. - ieškomas vienas žaidėjas jau esančiam, nesenai prasidėjusiai panašaus žanro kampanijai. Kreiptis tais pačiais kontaktais.


Top
   
PostPosted: 2015-09-23 11:16 
Offline
User avatar

Joined: 2006-03-10 3:22
Posts: 31
Location: Vilnius
Sveiki, mieli ir ne draugai,

Šauni komanda rpg meistrų ieško Jūsų, drąsių ir šaunių herojų išgelbėti pasauliui. Ieškom grupės žaidėjų žaisti fentazi tipo sesijų seriją (7-10 sesijų, pagal pareikalavimą, gal ilgesnį). Žaidimas bus vedamas d20 (greičiausiai d&d 3.5) paremta sistema. Ypatingai skatinami prisijungti naujokai stalo vaidmenų žaidimuose, siekiantys ištirti šį laisvalaikio leidimo būdą. Susidomėjusiems siūlau susisiekti su manim šiuo arba elektroninio pašto ([mano vartotojo vardas sistemoje] [eta] gmail [taškas] lt) kanalais.

Reikalavimai: norėtųsi žaidėjų, kurie galėtų reguliariai paskirti vieną vakarą per savaitę žaidimui. Kadangį šauni rpg meistrų komanda ruošiasi žaidimams labai rimtai, būtų prašymas, kad jei sesijoje žaidėjas negali dalyvauti - praneštų iš anksto.

Lokacija: Vilnius, smulkiau suderinsime surinkę grupę.

_________________
O tamsoje gali paslisti ant kazleku


Top
   
PostPosted: 2015-09-27 22:20 
Offline

Joined: 2015-09-27 18:52
Posts: 1
Vardas, amžius: Algimantas, 22m.
Apie save: esu padarytas iš stiklinės draugiškumo, samčio linksmumo ir šaukštelio drovumo. Šiaip RPG esu naujokas, nors kartais bandau perskaityti kokia knygą (VtM, The One Ring) ir esu dalyvavęs 10 sesiju VtM.
Žaisčiau: labiau megėjas fantastikos nei SciFi, bet tai ne griežta taisyklė. Būtų gerai, jei meistras žinotų ką daro, nes aš to nelabai žinau. :D
Lokacija: Vilniuje, šeštadienis ne pati idealiausia diena, nes kartais išvažiuoju i kitus miestus.
Susisiekimas: email: algraud@gmail.com , skype: Algraud.

Vardas, amžius: Ilona, 21m.
Apie save: Esu drovi, nedrąsi, tačiau atvira naujoms pažintims :saulute: . RPG esu VISIŠKAI žalia. Esu kai ką bandžiusi, bet tada kaip ir iširo mūsų grupė, tai tuo ir baigėsi.
Žaisčiau: Nesu apsisprendusi, ką labiau norėčiau žaisti, kadangi neesu labai patyrusi. Pradžioje galima koordinuotis į Algimantą. :)
Lokacija: dalinamės ją su Algimantu.
Susisiekimas: kol kas susisiekimas tiktais per Algimantą. :email:

Ieškome kažkur, kur abudu galėtume prisijungti :)


Top
   
PostPosted: 2015-09-30 20:08 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Bump. Maždaug mėnesio - pusantro laikotarpyje pradėsime naują campaigną, yra vietos dar 2 žmonėms. Iš esmės galioja viskas, ką rašiau anksčiau, išskyrus kad nereikės prisijungti prie jau vykstančios istorijos, o pradėsime nuo pradžių.
Nomad wrote:
Viena laisva vieta Vampire: the Masquerade campaign'e. Kaune.

Visi esami žaidėjai turi labai nedaug RPG ir Vt:M patirties, ir siužetas subalansuotas (beveik) nežaidusiems V:tM – puiki galimybė naujokams, bet priimčiau ir patyrusį (-ią) žaidėją. Žaidime labiau akcentuojamas roleplaying ir veikėjo asmenybės vystymas, istorijos kūrimas, horror žanras ir „if you think this has a happy ending, you haven’t been paying attention“ atmosfera. Kas tikitės heroiškų taktinių kovų prieš orkus su plastmasinėm figūrėlėm ant grid žemėlapio ir fat loot+princesės (-o), nesikreipkite.

Iš žaidėjo(s) norėsiu minimum 18+ metų, anglų kalbos kad galėtų pats(-i) pasiskaityt duotus puslapius, lankomumo kartą per savaitę (laiką dar suderinsime, sesijos vysksta tik kai susirenka visi žaidėjai), iniciatyvos (kad nereikėtų traukti už liežuvio) ir motyvacijos. Motyvacija reiškia, kad prieš kreipdamiesi dusyk pagalvokite ar tikrai jums įdomu, ką čia aprašiau. Nes labai nesinorėtų priimti naujo žmogaus ir po dviejų sesijų išsiaiškinti kad ji(s) tikėjosi labiau karžygiškų nuotykių ir nugalėti slibiną, ir nepasivargino net išsiaiškinti kad VtM nėra viduramžių high fantasy settingas, ir daugiau nebežais, ir man vėl reikės ieškoti žaidėjo(s).

Norintys atsiųskit PM trumpai aprašykit savo RPG ir World of Darkness patirtį (jei esate žaidę), ir paminėkit jei jau esate pas mane žaidę RPG, ar kartu su manim kur nors žaidę RPG, nes iš nicko galiu neprisiminti, sorry. Ir trumpai apie save, jei nesame pažįstami.

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
PostPosted: 2015-10-26 15:51 
Offline

Joined: 2009-11-12 20:36
Posts: 16
.


Last edited by Deltron on 2016-03-30 10:57, edited 1 time in total.

Top
   
PostPosted: 2015-11-16 14:22 
Offline
User avatar

Joined: 2003-02-11 0:28
Posts: 921
Location: Naggaroth
Sveiki,

Renkama nauja grupe ilgam ilgam ilgam ir dar karta ilgam kampainui :)

Kas Warhammer Fantasy RPG ( 2-a edicija plius modifikacijos ). Planuojama zaidimai 1-2 kartus per menesi ( galbut galima bus pereiti prie 1 karto per savaite). Sesijos diena bus sutarta todel rasant geriausia butu nurodyti tinkamiausia/ias dienas. Veiksmas vyks Laisves pr 125 ( prie pasazo Pas Juozapa ).

Reikalavimai:
1. Galimybe atvykti ir isvykti is RPG vietos :)
2. 95% lankomumas
3. Buti susipazinusiu su bent kokiu RPG zanru ( visai zaliu neturiu noro mokyti )
4. Galimybe karta per kelias savaites prisijungti prie online paskyros pablevyzgoti.
5. Dar daug ivairiu nesamoniu...


Trumpai taip. Tai jei manai, kad ir tau su mumis pakeliui rasyk laiska donceka@gmail.com ;)

Senos grupes kampaina :) galit rasti rpg.kepalas.lt

_________________
NBBA Most Loved | LBBL Red Drums of Rewolution Wardens aka R.D.O.R.W.
-= LDK =-
[ img ]


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 107 posts ]  Go to page « 17 8 9 10 11 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited