Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-19 14:32

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 311 posts ]  Go to page « 127 28 29 30 31 32 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2010-11-04 16:06 
Offline
User avatar

Joined: 2009-03-21 8:17
Posts: 157
Location: Vilnius
Quote:
Realismas atlieka bendro daliklio funkcija.
Aš tą daliklį (na, daugiklį) matau taip: jei žaidėjams atrodo, kad meistras pats nežino, kada kas įvyks, sistema nerealistiška. O jei ir žaidėjai daugmaž nujaučia, tada realistiška.

_________________
Ieškau kūrybingai nusiteikusių MCPE naudotojų.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-11-04 16:57 
Offline
User avatar

Joined: 2009-03-14 23:01
Posts: 198
Location: Trakai
2009 metų rugsėjo mėnesį aš apsisprendžiau, kad man nepatinka Dark Heresy sistema, bet joje yra pakankamas potencialas, kad pritaikyti savo žaidimui. Maniau susitvarkysiu per savaitę. Po trijų mėnesių turėjau žaidžiamą variantą. Šiandien vis dar užsiimu tobulinimu. Moralas: sistemos modifikavimas priklausomai nuo setingo ir specifinio žaidimo poreikių reikalauja labai daug laiko. Ar verta?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-11-04 17:19 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Aivarai, aš suprantu, kad pilnas realizmas nužudytų PRG dar neprasidėjusį, nes pimas susidūrimas su priešu greičiausiai turėtų baigtis mažiausiai pusės žaidėjų mirtim (nugis priešas realiai irgi turėtų mokėt ruošt pasalas :)), ale būna juokinga, kai lankais ir kirviais mosuoji, mosuoji, o rezultatas atsiprašant, kraujas iš nosies... :)

// :roll: hmmm... prisiminiau kaip man DAO pavyko iš Lelianos lankininkę padaryt, kad ji paskutiniuose etapuose iš už kampo vienu šūviu išskabydavo po vieną visą blogiukų ordą //


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-11-04 20:37 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-11 22:31
Posts: 910
Location: Vilnius
rzu wrote:
Aš tą daliklį (na, daugiklį) matau taip: jei žaidėjams atrodo, kad meistras pats nežino, kada kas įvyks, sistema nerealistiška. O jei ir žaidėjai daugmaž nujaučia, tada realistiška.
Čia reikia pastebėti labai super argumentas. Jei meistras nežino mintinai sistemos = sistema nerealistiška :D Aš pvz nujaučiu, kad iššovus iš plazminio pistoleto iš 0,5 metro atstumo kitam žmogui į veidą labai didele tikimybe, kad jo galva išsitaškys i gabalus. Ta pati žino ir meistras = sistema realistiška? nesvarbu kad plazminis pistoletas pats savaime yra fantazijos vaisius?

O dabar kvailas klausimas - kam išradinėti dviratį kai tai jau padaryta šimtus kartų?

p.s. remiantis šita logika Loremasteris yra nerealistiškiausia sistema pasaulyje - ten spėju niekas net nebando įsivaizduoti kuo baigsis betkuris smūgis betkuriuo ginklu :)

_________________
"Dead is dead. Parts are parts. Dead guys is parts" - Ripperjack


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-11-09 23:54 
Offline
User avatar

Joined: 2004-09-27 21:53
Posts: 1017
Location: negyvenu, tai žalingas įprotis
Žinau, kad egzistuoja RPG sistema Savage Worlds, daugmaž skirta laukinių vakarų ir panašaus stiliaus žaidimams. Ar yra kokių nors panašių? Pageidavimai:

1) lengva išmokti (bent jau žaidėjams; žadu meistrauti nelabai RPG, ypač iš techninės pusės, pažįstantiems);
2) lengva adaptuoti (mano kampanijos dvasia turėtų būti daugmaž laukinių vakarų stiliaus, bet tai - fentezi pasaulis, su magija).

_________________
Nai i cala Eruo siluva tielyasse...
ąčęėįšųūž valdė, valdo ir valdys!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-11-10 0:06 
Offline
User avatar

Joined: 2004-04-22 18:10
Posts: 766
Location: didelis
Laiqua wrote:
1) lengva išmokti (bent jau žaidėjams; žadu meistrauti nelabai RPG, ypač iš techninės pusės, pažįstantiems);
2) lengva adaptuoti (mano kampanijos dvasia turėtų būti daugmaž laukinių vakarų stiliaus, bet tai - fentezi pasaulis, su magija).
siūlau window. mechanika paprasta. visi įgūdžiai ar sugebėjimai apibūdinami būdvardžiais. pvz. prastas virėjas, karšta pupytė ir pan.

tiesiog imi ir žaidi :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-11-10 1:35 
Offline
User avatar

Joined: 2004-09-27 21:53
Posts: 1017
Location: negyvenu, tai žalingas įprotis
Ačiū, atrodo įdomiai. Paskaitinėsiu.

_________________
Nai i cala Eruo siluva tielyasse...
ąčęėįšųūž valdė, valdo ir valdys!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-11-10 1:36 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-13 20:57
Posts: 1410
Location: Vilnius
Laiqua wrote:
Žinau, kad egzistuoja RPG sistema Savage Worlds, daugmaž skirta laukinių vakarų ir panašaus stiliaus žaidimams. Ar yra kokių nors panašių? Pageidavimai:

1) lengva išmokti (bent jau žaidėjams; žadu meistrauti nelabai RPG, ypač iš techninės pusės, pažįstantiems);
2) lengva adaptuoti (mano kampanijos dvasia turėtų būti daugmaž laukinių vakarų stiliaus, bet tai - fentezi pasaulis, su magija).
Jaujos jau minėta „Window“, „Fudge“. Čia jei tikrai norisi labai lanksčių ir minimalistinių taisyklių. Kita vertus, paaiškinti kokią GURPS ar pan. naujokams taip pat nėr taip jau sunku.
Apskritai išgirdus „Laukiniai vakarai“ iš karto norisi atsakyti „Dust Devils“, bet ten sistema labai specifinė, ne itin tinkama ilgiems campaign'ams, ir magiją įkišti (bent jau iš mechaninės pusės) nebus lengva. Bet susipažinti su ja vis vien primygtinai rekomenduočiau.

_________________
„Ne tik levas GM, bet ir kaip zmogus gajdys“ (c) gre


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-11-10 2:15 
Offline
User avatar

Joined: 2007-09-17 17:01
Posts: 200
Savage Wrolds. Lengvai išmokstama, patraukli naujokams, lanksti, universali. Rekomenduoju neabejodamas. Ai, ir pagrindinės taisyklės kainuoja 10 dolerių :)
Laiqua wrote:
Žinau, kad egzistuoja RPG sistema Savage Worlds, daugmaž skirta laukinių vakarų ir panašaus stiliaus žaidimams. Ar yra kokių nors panašių? Pageidavimai:

1) lengva išmokti (bent jau žaidėjams; žadu meistrauti nelabai RPG, ypač iš techninės pusės, pažįstantiems);
2) lengva adaptuoti (mano kampanijos dvasia turėtų būti daugmaž laukinių vakarų stiliaus, bet tai - fentezi pasaulis, su magija).

_________________
_________________________________________

IRONic WOLF RPG BLOG
http://ironicvolf.blogspot.com/


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2010-11-10 13:39 
Offline
User avatar

Joined: 2004-09-27 21:53
Posts: 1017
Location: negyvenu, tai žalingas įprotis
RainDog - Savage Worlds kaip tik savo žinutėje ir paminėjau :)

ghoul - ačiū, pasižiūrėsiu ir į Dust Devils.

GURPS paaiškinti tikrai nesunku, bet ir man (kaip nelabai patyrusiam meistrui), ir žaidėjams kyla problemų dėl nesveikai didelio adv'ų, disadv'ų ir skill'ų kiekio. Būtent dėl to ir bandau ieškoti kažko paprastesnio. Window paskaitinėjau, ten jau atrodo per smarkus minimalizmas.

_________________
Nai i cala Eruo siluva tielyasse...
ąčęėįšųūž valdė, valdo ir valdys!


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 311 posts ]  Go to page « 127 28 29 30 31 32 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited