Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-19 9:34

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 58 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 5 6 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2008-03-07 15:44 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-28 13:33
Posts: 1224
Location: Vilnius
Aš tamistos irgi nepažįstu, tad jokios išankstinės nuomonės apie tave neturėjau. Jei užkliuvo tonas, tai užkliuvo. Kodėl čia dabar mandagumo ribas peržengiau? Galimybė, kad tonas kaltas atmetama, kaip neegzistuojanti? Jei jau žmogai pradėjo kabinėtis prie žodžių, o ne dėkoti už patarimus, tai žmogai kvaili? Ar patarimai gali būti kitaip pateikti?

Bilekokiu atveju, atsiprašau jei įžeidžiau.

_________________
The cake is a lie


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-03-07 15:48 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-09 15:07
Posts: 959
aga. ash jau idemiai stebiu.
visa temos vystymasi.
aciu uz supratinguma.

_________________
Master.... Prosto Master


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-03-07 15:59 
Offline
User avatar

Joined: 2006-06-11 17:39
Posts: 19
Simas wrote:
Aš tamistos irgi nepažįstu, tad jokios išankstinės nuomonės apie tave neturėjau. Jei užkliuvo tonas, tai užkliuvo. Kodėl čia dabar mandagumo ribas peržengiau? Galimybė, kad tonas kaltas atmetama, kaip neegzistuojanti? Jei jau žmogai pradėjo kabinėtis prie žodžių, o ne dėkoti už patarimus, tai žmogai kvaili? Ar patarimai gali būti kitaip pateikti?

Bilekokiu atveju, atsiprašau jei įžeidžiau.
Tada belieka ir man atsiprašyti jei ka ne taip pasakiau. Ketinimai tikrai vien tik geranoriški, jokio pranašumo ar ko tais nejaučiu. Su saviraiška man kartais sunku.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-03-07 18:32 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Quote:
Na minėtoje paskaitoje, žaidimas vaidmenimis buvo lyginamas butent su knygomis filmais ir t.t. Tada vardyjamos bedos kurias gali vadinamasis "režisierius" padaryti. Aš tik pridėjau dar vieną palyginimą ir paminėjau, kad tų pačių bėdų susilaukė ir paskaitos vedėjas. Taigi irodinėdamas man, kad mano palyginimas netikęs, tu tuo pačiu įrodinėji, kad paskaitos vedėjas neteisus, nes argumentai lygiai taip pat pritaikomi, pvz "filmas tai ne kaip žaidimas vaidmenimis nes filmo negali sustabdyt ir pasakyt režisieriui kažką, o GM'ui gali.
Man atrodo, kad lyginti paskaitą su filmu ir aiškinti, kad therefore čia reikalingas gilus abipusis bendravimas tarp skaitytojų ir klausytojų yra absurdas. Nereikalaujantis įrodinėjimų. Taigi, nieko tau ir neįrodinėjau, tik atkreipiau į tai dėmesį.
Quote:
Taigi, turiu tau klausimą, ar bent supranti prieš ką čia "kovoji"?
Ką darau? :? Aš čia prieš nieką nekovoju. Nei kur kitur. Tiesiog išsakiau savo kritiką tavo kritikai. Geranoriškai, suprantama. Nuoširdžiai. Draugiškai. Su gerais ketinimais. Ar tai blogai? ;)

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-03-07 18:38 
Offline
User avatar

Joined: 2006-06-11 17:39
Posts: 19
Okaj, priimu tamstos geranoriškuma. Vadinasi tu palaikai idėją, kad ir paskaitoje išsakytas palyginimas filmo su rpg yra klaidingas?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-03-07 19:24 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Mayonesiac wrote:
Okaj, priimu tamstos geranoriškuma. Vadinasi tu palaikai idėją, kad ir paskaitoje išsakytas palyginimas filmo su rpg yra klaidingas?
Nepamenu, kuriais aspektais ten lygino ir ką tuo norėjo pasakyti.

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-03-07 19:30 
Offline
User avatar

Joined: 2006-06-11 17:39
Posts: 19
Quote:
Mayonesiac rašo:
Okaj, priimu tamstos geranoriškuma. Vadinasi tu palaikai idėją, kad ir paskaitoje išsakytas palyginimas filmo su rpg yra klaidingas?


Nepamenu, kuriais aspektais ten lygino ir ką tuo norėjo pasakyti.
Tai gaunasi, kad tu nevisai žinai apie ką kalba išvis eina?

Aš palyginau paskaitos vedimą su rpg žaidimo vedimu, ir sugretinau palyginimą su labai panašiu pateiktu paskaitoje, kad filmų režisavimas, knygu rašymas bei spektaklio statymas labai panašu i rpg meistravimą. O tamsta matosi jau prisikabinėjate prie žodžių.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-03-07 19:31 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Quote:
Tai gaunasi, kad tu nevisai žinai apie ką kalba išvis eina?
Nežinau, kas tau ten gaunasi.
Quote:
Aš palyginau paskaitos vedimą su rpg žaidimo vedimu, ir sugretinau palyginimą su labai panašiu pateiktu paskaitoje, kad filmų režisavimas, knygu rašymas bei spektaklio statymas labai panašu i rpg meistravimą. O tamsta matosi jau prisikabinėjate prie žodžių.
Vajei.

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-03-07 19:58 
Offline
User avatar

Joined: 2006-06-11 17:39
Posts: 19
Nomad wrote:
Quote:
Tai gaunasi, kad tu nevisai žinai apie ką kalba išvis eina?
Nežinau, kas tau ten gaunasi.
Quote:
Aš palyginau paskaitos vedimą su rpg žaidimo vedimu, ir sugretinau palyginimą su labai panašiu pateiktu paskaitoje, kad filmų režisavimas, knygu rašymas bei spektaklio statymas labai panašu i rpg meistravimą. O tamsta matosi jau prisikabinėjate prie žodžių.
Vajei.
Kokie argumentai :)

Šiaip ar taip, parašiau tą pirmą post'ą ne tam, kad pasiginčyt, o todėl kad RPG paskaitos idėja iš tiesų gera, tačiau, kaip jau ne kartą minėjau, mano nuomone, atlikimas ne pats geriausias. O ir gyvos paskaitos prieinamos labai siauram ratui žmonių. Karts nuo karto užklysdavau į šį forumą, ir kiek žinau, tarp Lietuvos rpg žaidėjų jis populiariausias. Taipogi, šiame forume pastoviai išdygsta post'ai skelbiantys "aš naujokas, norėčiau pažaisti". Dauguma meistrų neturi nė menkiausio noro tokius naujokus priiminėt į savo žaidimus, o be to, ne visi naujokai gi iš Vilniaus ar Kauno. Klaipėdoje rpg situacija skurdi, o apie kitus miestus net nenoriu pagalvoti. Abejoju ar čia yra žmonių kurie nepritartų minčiai, kad kuo daugiau RPG žaidžiančių žmonių Lietuvoje, tuo geriau.

Tiesa pasakius, aš pats prieš pora metų bandžiau susirasti šiame forume žmonių kurie pamokytų mane žaisti RPG. Po savaitės pastangų, nusprendžiau, kad nieko iš to nebus, taigi, parsisiunčiau iš white wolf demo V:tR quick start'a, surinkau grupę žmonių iš pažystamų kurie norėtų pažaisti, ir gavosi taip, kad jau du metus meistrauju. Daugumos akimis aš dar naujokas GM'inimo srityje. Nesiginčyju, jaučiu, kad man dar DAUG ko reikia mokytis, ypač dėl to, kad visas pamokas teko patirti savo kailiu.

Taigi, mano pasiūlymas toks. Turime savo rankose smarkų informacijos perteikimo įrankį pavadinimu internetas. Panaudokime jį pateikti infromaciją tokiems kaip aš, kurie norėtų pamėginti pažaisti. Paskatinkime juos pačius imtis iniciatyvos, surinkti grupę žmonių ir žaisti patiems, išmokti patiems, jei jau nėra galimybės kitaip. Duokime jiems patarimus, kaip geriau atrinkti žmones tinkamus savo žaidimams, kaip sėkmingai pravesti sesiją, kaip kurti scenarijų, kaip kurti kombatą, kaip išlaikyti intrigą, kaip išmokyti savo žaidėjus nemetageiminti ir t.t. Galime gi pakurti BLOG'ą, galime pakurti audio podcast'ą, video podcast'ą. Galime kad ir šiame forume padaryti atskirą skiltį tam. Galime atsakinėti į klausimus ir nukreipti žmones tinkama kryptimi. Juolab, kad resursų atžvilgiu tai beveik nieko nekainuotų, tik truputį laiko.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-03-07 20:11 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Quote:
Kokie argumentai
Kur argumentai? Turėjau kažką argumentuoti? :D
Quote:
Abejoju ar čia yra žmonių kurie nepritartų minčiai, kad kuo daugiau RPG žaidžiančių žmonių Lietuvoje, tuo geriau.
Vienas yra – aš. Man labai patinka RPG, bet neturiu tikslo padaryti, kad RPG patiktų visiems. Visai man nebūtų niekuo geriau, jei tarkime dar keli tūkstančiai žmonių Lietuvoje pradėtų žaisti RPG. Blogiau aišku irgi nebūtų.
Quote:
Tiesa pasakius, aš pats prieš pora metų bandžiau susirasti šiame forume žmonių kurie pamokytų mane žaisti RPG. Po savaitės pastangų, nusprendžiau, kad nieko iš to nebus, taigi, parsisiunčiau iš white wolf demo V:tR quick start'a, surinkau grupę žmonių iš pažystamų kurie norėtų pažaisti, ir gavosi taip, kad jau du metus meistrauju. Daugumos akimis aš dar naujokas GM'inimo srityje. Nesiginčyju, jaučiu, kad man dar DAUG ko reikia mokytis, ypač dėl to, kad visas pamokas teko patirti savo kailiu.
Pagaliau su tavimi visiškai sutinku :)
Quote:
Taigi, mano pasiūlymas toks. Turime savo rankose smarkų informacijos perteikimo įrankį pavadinimu internetas. Panaudokime jį pateikti infromaciją tokiems kaip aš, kurie norėtų pamėginti pažaisti. Paskatinkime juos pačius imtis iniciatyvos, surinkti grupę žmonių ir žaisti patiems, išmokti patiems, jei jau nėra galimybės kitaip. Duokime jiems patarimus, kaip geriau atrinkti žmones tinkamus savo žaidimams, kaip sėkmingai pravesti sesiją, kaip kurti scenarijų, kaip kurti kombatą, kaip išlaikyti intrigą, kaip išmokyti savo žaidėjus nemetageiminti ir t.t. Galime gi pakurti BLOG'ą, galime pakurti audio podcast'ą, video podcast'ą. Galime kad ir šiame forume padaryti atskirą skiltį tam. Galime atsakinėti į klausimus ir nukreipti žmones tinkama kryptimi. Juolab, kad resursų atžvilgiu tai beveik nieko nekainuotų, tik truputį laiko.
Nesigilinant į smulkmenas, iš principo čia gera idėja. Prisidėčiau (ir daug čia tokių prisidedančių atsirastų, tik ar būtų organizatorius-koordinatorius? :) ). Turiu virš 15 metų meistravimo patirtį.

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 58 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 5 6 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited