Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-29 3:38

All times are UTC+04:00




Post new topic  This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 47 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 5
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2009-02-08 2:37 
Offline
User avatar

Joined: 2005-09-24 23:08
Posts: 1449
Location: Vilniaus kaimas
Emyras, Šokantis Prieš Kartuvių stulpus nužvelgia Minvo atstovą, kiek piktokai, tačiau nikeo nepasako.

Vienas iš jo palydos išsitraukia gražų pergamentą ir ramiai, lengvais potepiais prikeverzoja jį naujuoju nutatimu apie Nr13. Padeda ant stalo krašto. Raštas nepasirašytas Emyro, Šokančio Prieš Kartuvių stulpus negalioja, bet prėjus senovės laikuose nustatytam terminui parašas ten atsiras.

//nuo daemon posto skaičiuojam 24h. ar bus VETO?

_________________
I've seen your version of sanity. It bores me.


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2009-02-08 21:48 
Offline
User avatar

Joined: 2007-10-16 22:08
Posts: 239
Location: Vilnius
Veto. Kas čia er nesąmonės Relai? Už šį nelogiškumą turėsit mokėti papildomus prekybos mokesčius - problemos numeris. 8 ir 17.

_________________
I've never craved system's sympathy... ( E.)


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2009-02-09 10:04 
Offline

Joined: 2005-10-23 23:09
Posts: 14
Norėčiau išgirsti platesnį komentavimą žodžiui nesamonės ir tai, kaip jūs įsivaizduojat derybas... Daug besmegenių šūkaujančių ir laimi tie, kas garsiau?


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2009-02-11 13:46 
Offline
User avatar

Joined: 2007-07-31 23:58
Posts: 559
Jau subinę skauda laukiant kol prabilsit. Gal darom pertrauką, per kurią atstovai galės pagalvoti ? Juolab, kad norėčiau su kiekvienu atskirai pasitarti.


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2009-02-11 18:23 
Offline
User avatar

Joined: 2005-09-24 23:08
Posts: 1449
Location: Vilniaus kaimas
- Kuo netinka miestai? O kuogi jie tinka? Ir pertraukos nėra mano prievolė. Jeigu norite, kad ir dienomis miegokit, o naktimis dirbkit. Man svarbiausia, kad Imperijos kaimynai būtų santarvėje. - Emyras, Šokantis Prieš Kartuvių Stulpus, suniurzga, - o jūsų įžūlumas prieš Imperijos atstovus, jau ganėtinas nusikaltimas, o mano kantrybė, ne taip kaip mano įgaliojimai, nebegalinė.

Emyras, Šokantis Prieš Kartuvių Stulpus palinksta pirmyn, nebežiūrėdamas į Kinfo atstovą:
- Man nesvarbu kam ta stovykla priklausys. Ir manau, kad 13 miestas vistiek tiks.

_________________
I've seen your version of sanity. It bores me.


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2009-02-17 20:43 
Offline
User avatar

Joined: 2005-09-24 23:08
Posts: 1449
Location: Vilniaus kaimas
//Galima parašyti šitaip:

Šiandieną, taip ir neprikeliavus prie didingųjų sprendimų, nuspręsta pailsėti. Kokia dieną ar dvi, kaip ir dera tradicijų apgaubtame pasitarime, kurio pradžia žada ilgus derybų metus...

jei norit tartis po vieną irmyn čia - atvirai arba ten, pm'ais. arba p[er kokias kitas priemones :).

_________________
I've seen your version of sanity. It bores me.


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2009-02-18 0:04 
Offline
User avatar

Joined: 2007-10-16 22:08
Posts: 239
Location: Vilnius
Minvo atstovas iš pradžių nužvelgia salę, kurioje sėdėjo susirinkusieji. Galų gale pasižiūri į Kinfo atstovą ir nužvelgia nežinia kur, prieš tai linkteldamas galvą.

_________________
I've never craved system's sympathy... ( E.)


Top
   
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 47 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 5

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited