Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-29 3:56

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 117 posts ]  Go to page « 17 8 9 10 11 12 »
Author Message
PostPosted: 2017-08-22 1:26 
Offline
User avatar

Joined: 2003-06-07 14:47
Posts: 768
Location: Kaunas
Nomad wrote:
Mjo. Holyvudas didžiuotųsi D&D.
D&D - čia yra dungeon and dragons ar kažkaip kitaip suprast tai reiktų?
Pjovejas wrote:
šiaip, aš pagalvojau... Kadangi Jonukas teoriškai jau pripažino pavaldumą ir jei šiauriečiai palaikys tokį jo sprendimą... Politiškai tiesiausias kelias į karo užbaigimą yra Sersėjos pribaigimas ir Daneiris bei Džeimio vedybos? :)
Jaimie ir Daenerys santuoka matant kaip Danutė seiliojasi dėl Jono manau neįmanoma, neįmanoma net keliais lygiais iš tikro, nepatiktų tai nei žiūrovams, nei į istoriją ji kažkaip normaliai įsirašo, nei logikos tame nėra. Vienžo greičiau jau kaip Nomad rašė, kaukes jie pradės nusiiminėt nei toks scenarijus :)

Pati serija tai nebuvo man tokia bloga, nors mane Jonas jau senai užpisa su savo overpowered luck skill, bet o tačiau, auditorija yra milžiniška, tikrai nereik tikėtis, kad kūrėjai apeliuos labiau į tokius kaip mes, o ne į mases. O masėm reikia herojų, happy ending, meilės seilės ir t.t. Tai aš siūlau tiesiog nuryti ir džiaugtis tuo ką turime - o turime ne tik tai ką turime, tai reiškia, kad galimai turėsime ir kitos kokybiškos fantastinės kūrybos.

_________________

How can we let this happen and
Just keep our eyes closed ‘till the end
When we will stand in front of heaven’s gate
It will be too late!


Top
   
PostPosted: 2017-08-22 1:28 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
David and Daniel :) David Benioff ir Daniel B. Weiss
zhukaSS wrote:
O masėm reikia herojų, happy ending, meilės seilės ir t.t.
Mane tai jau pradeda užknisti, kad šie dalykai (pelnytai) tapatinami su labai prasto lygio kūryba. Realiai nėra priežasčių, kodėl happy ending, meilė, herojai negalėtų būti geros kūrybos dalis. Ir dažnai būna. Bet antrarūšiams autoriams kažkaip atrodo, kad vien jų įdėjimas į siužetą automatiškai pagerins kūrinį ir daugiau nebereikia stengtis.

Pvz., išgelbėjimas paskutinę sekundę būtų žymiai dramatiškiau, jei prieš tai kelių svarbių veikėjų išgelbėti nebūtų pavykę. Ir tas kurį išgelbėja, vis tiek dar spėja prarasti kokią ten koją. Na rimtai pasakykit, ar kai Jorah (atrodo) krito nuo drakono ir paskui buvo pagautas, ar kam nors užkabino už jausmų? Ir nekalbu apie akių vartymo ar virškinimo sutrikimo jausmus.
Happy endingas irgi gali būti labai geras endingas, nei kiek neblogesnis už unhappy endingą. Man iš tiesų labai nepatinka, kai unhappy endingas ar grimdark tonas laikomi kūrinio privalumu, savaime anei jokie čia privalumai. Bet jį reikia padaryti gerai. Happy endingas turi būti užtarnautas. Turi matytis, kad herojus dėjo pastangas, kažką parado kad kažką gautų. O happy endingas su dėde iš mašinos tai nu bl nesikeikiant, čia kas, kūrinys penkiamečiams? Ypač potencialiai emociškai stiprioje scenoje, kur Džonas nori pasiaukoti, kad išgelbėtų kitus, taigi sugadina visą sceną. Čia net ne rocket science, čia writing 101.

Imkime pvz., filmą Man on Fire, spoilers ahead. Įsivaizduokime alternate endingą, kur Lisai su dukra nuvažiavus, staiga iš po tilto iššoka John Creasy dėdė mosuodamas flailu, užmuša visus kartelio narius, išvaduoja Johną ir įsodinęs į taxi pasiunčia namo. Bet juk šitoje GoT serijoje buvo lygiai tas pats. Nenuleiskime kartelės vien todėl, kad omg jie ekranizuoja Song of Ice and Fire kokie faini žmonės. Kažkokie standartai vis tiek turi būti ;) Beje čia atsitiktinumas kad flail ir fail skiriasi tik viena raide, ar rodo kad pasąmonėj D&D supranta savo siužeto lygį?

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
PostPosted: 2017-08-22 15:07 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Dėl Nomad išvardintų priežasčių aš kuo toliau tuo labiau "sergu" už Lanisterių dvynukus. Nes ten tiek Sersėjos veiksmai tiek ir Džeimio blaškymaisi kažkaip labiau ir giliau pagrindžiami (nors Nomad ten turbūt irgi rastų prie ko prikibti, bet tikrai mažiau) :)

Beje, ta ragana Sersėjai ar tik ne tris vaikus išpranašavus buvo? Ką tai galėtų reikšti? Persileidimą/ankstyvą Sersėjos mirtį, o gal "fake news" Džeimio lojalumui palaikyt?


Top
   
PostPosted: 2017-08-22 17:22 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Pjovejas wrote:
Beje, ta ragana Sersėjai ar tik ne tris vaikus išpranašavus buvo? Ką tai galėtų reikšti? Persileidimą/ankstyvą Sersėjos mirtį, o gal "fake news" Džeimio lojalumui palaikyt?
Pjovejas wrote:
(nors Nomad ten turbūt irgi rastų prie ko prikibti, bet tikrai mažiau)
O kaipgi, aišku rasčiau 8) Štai. Citata iš Game of Thrones (būtent serialo) wiki, nes nepamenu, kurioje konkrečiai serijoje tas buvo pasakyta:
Quote:
She was only 19 when she married Robert and became Queen. At first, Cersei was infatuated with the handsome Robert, but their love began to wane when he called her "Lyanna" on their wedding night. She nevertheless bore Robert a son who died shortly after his birth
http://gameofthrones.wikia.com/wiki/Cersei_Lannister

Taip kad vaikų skaičius jau nesutampa net ir be šito naujojo (kuris galimai yra išgalvotas). Na bet niekas niekad nepatvirtino, kad ta pranašystė yra nors kiek reikšminga. Gal ji nieko nereiškia. Kita vertus Cersei ja kažkodėl dar tiki, nors jau seniai turėjo susiskaičiuoti savo vaikus ir suprasti, kad buvo (ir mirė) jau keturi, o ne trys. Žodžiu, man eilinį kartą panašu į neperkruopščiausią rašymą.

Šiaip patys šio sezono epizodai tai pusėtini tokie, jos tiesiog labai mažai rodo, tai nespėja kažko daug pridirbti. Jamie tik spėjo, su tuo kvailu išgelbėjimu ir nardymu.

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
PostPosted: 2017-08-22 23:46 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Quote:
Kita vertus Cersei ja kažkodėl dar tiki
Man kaip tik šitas labiausiai patinka. Taip sakant "savęs išpildančios pranašystės" atvejis ir kuo labiau tiki jos objektas, tuo stipresnis įspūdis :)
Quote:
Jamie tik spėjo, su tuo kvailu išgelbėjimu ir nardymu.
Bah, na nurašykim šitą scenaristams, o ne pačiam Džeimiui? :) Įsivaizduokim, kad Džeimis mūšyje pametė galvą ir tiesiog norėjo bet kokia kaina nusmeigt pagrindinį priešą (kad jis gali taip pasielgt man rodos ir knygoj ir seriale anksčiau tas buvo akcentuojama).
O Brono noras iš savanaudiškų paskatų gelbėt Lanisterį jau kaip ir to personažo tradicija :)
O vat metodą tai scenaristai galėjo kitą sugalvot :)


Top
   
PostPosted: 2017-08-23 6:41 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Quote:
Bah, na nurašykim šitą scenaristams, o ne pačiam Džeimiui?
O tai kokiais atvejais Džeimis veikia nepriklausomai nuo scenaristų valios :? ;)

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
PostPosted: 2017-08-23 9:40 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Nomad wrote:
O tai kokiais atvejais Džeimis veikia nepriklausomai nuo scenaristų valios :? ;)
Ai, nesikabinėk prie žodžių :)

Beje, tiems kas matė oficialų treilerį sekančio epizodo (nežinau čia ar visi nori spoilintis, tai paslepiu):watafak eunuchų armija niekada nemažėja? Kaip suprantu, jos kokia pusė jau turėtų būt žuvus, o treileryje vėl jų rikiuotė ar tik net ne didesnė atrodo, kaip tam epizode, kur juos "pirko"?


Top
   
PostPosted: 2017-08-24 10:55 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Nesikabinėju, tik nesuprantu, ką mėgini pasakyti.

Paskaitinėjau ir pažiūrėjau įvairių reviu, panašu, kad ši serija visuotinai nemėgstama. Kas yra reta, anksčiau fanboyjai mėgdavo serijas kurios man atrodydavo kvailos, pvz., battle of bastards.
Dar keli momentai, kuriuos mes praleidome:

* Kodėl jie bėgti pasiuntė būtent Gendrį? Nei jis pažįsta vietovę skirtingai nei kartu keliavę wildlingų redshirtai, nei jis pagarsėjęs bėgimo gabumais, nei survival šiaurėje gabumais (pirmą kart matė sniegą), nei yra toks svarbus asmuo (in universe) kad privalo išgyventi
* Kur dingo milžinai iš undeadų armijos, prieš tai rodė, kad yra
* Kodėl Johnas nepasiėmė Ghosto, negi nebūtų pravertęs? (spėjamas atsakymas į paskutinius du klausimus yra, kad visas CGI biudžetas išėjo ant drakonų)
* Kodėl undeadas lokys išsyk nemirė, kai Johnas jį pertraukė Valyrian plieno kardu

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
PostPosted: 2017-08-24 11:16 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Quote:
Nesikabinėju, tik nesuprantu, ką mėgini pasakyti.
Čia matyt mano subjektyvus požiūris :) Šiuo metu Džeimis yra vienas mėgiamiausių mano personažų, tai į kai kuriuos liapsusus tų scenų, kur jis dalyvauja, žiūriu atlaidžiai :)
Quote:
* Kodėl jie bėgti pasiuntė būtent Gendrį? Nei jis pažįsta vietovę skirtingai nei kartu keliavę wildlingų redshirtai, nei jis pagarsėjęs bėgimo gabumais, nei survival šiaurėje gabumais (pirmą kart matė sniegą), nei yra toks svarbus asmuo (in universe) kad privalo išgyventi
* Kur dingo milžinai iš undeadų armijos, prieš tai rodė, kad yra
* Kodėl Johnas nepasiėmė Ghosto, negi nebūtų pravertęs? (spėjamas atsakymas į paskutinius du klausimus yra, kad visas CGI biudžetas išėjo ant drakonų)
* Kodėl undeadas lokys išsyk nemirė, kai Johnas jį pertraukė Valyrian plieno kardu
1. Dėl Genrio tai lyg ir bando kažkuriuo ten momentu paaiškint. Yra ten frazė "tu jauniausias" ar tai "tu greičiausias". Na kažkas tokio... kiek tame teisybės, nežinau :)
2. nežinau, gal lėčiau kėblina, todėl iškart pasiųsti link sienos, kad negaišt laiko su suicide squad. (ps taip, su laiku šiame sezone totalus pravalas, vėl neseniai užmačiau straipsnį, kur kūrėjai dėl to teisinasi, bet tingėjau skaityt).
3. Dėl Ghost tai man toks vaizdas, kad serialo kūrėjai apskritai nežino ką daryt su tais didvilkiais. Tai pastaruoju metu jie tiesiog ištraukiami kaip "prieskoniai"
4. nežinau :)


Top
   
PostPosted: 2017-08-24 13:13 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Užtikau dar vieną, žymiai kritiškesnį kanalą. Gaivaus oro gurkšnis tarp droolinančių fanboyjų "reviu" kur tiesiog nupasakojamas siužetas ir paspygaujama kaip čia viskas exciting. Paskutinės serijos tik dar nėra, berods, bet yra priešpaskutinė.


_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 117 posts ]  Go to page « 17 8 9 10 11 12 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 25 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited