Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-28 21:00

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 90 posts ]  Go to page « 14 5 6 7 8 9 »
Author Message
PostPosted: 2018-05-17 15:37 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Quote:
+ Turtingų žmonių paslaptis tipo sugrūdo į vienui vieno ghosto atmintį (ir dar truputį gliučinančio, kas buvo visiems žinoma) niekur kitur nepadarę atsarginės kopijos?
Tai gi šitą rodė pirmame sezone, ji norėjo tą info išsinešti patyliukais, tai sukišo į jo atmintį ir ketino išsivesti, bet kaip tik tada viskas ir prasidėjo.

Šiaip ten loginių spragų ar apskritai vargiai paaiškinamų dalykų netrūksta :) Jei nepatinka, geriau nepradėk analizuoti per daug kritiškai...
Quote:
Na korporacijos realybėj taip rizikingai nedaro
Jei žiūrėti realistiškai, tai ta korporacija buvo valdoma taip nekompetetingai, kad turbūt muša nekompetetingumo rekordus :) Nekalbant jau apie tokias smulkmenas, kaip tas siužetų kūrėjas nusišlapino ant valdymo stalo prie visų ir ne tik neatleistas, bet jokio papeikimo...

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
PostPosted: 2018-05-17 17:28 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Nomad wrote: *
Tai gi šitą rodė pirmame sezone, ji norėjo tą info išsinešti patyliukais, tai sukišo į jo atmintį ir ketino išsivesti, bet kaip tik tada viskas ir prasidėjo.

Šiaip ten loginių spragų ar apskritai vargiai paaiškinamų dalykų netrūksta :) Jei nepatinka, geriau nepradėk analizuoti per daug kritiškai...

Jei žiūrėti realistiškai, tai ta korporacija buvo valdoma taip nekompetetingai, kad turbūt muša nekompetetingumo rekordus :) Nekalbant jau apie tokias smulkmenas, kaip tas siužetų kūrėjas nusišlapino ant valdymo stalo prie visų ir ne tik neatleistas, bet jokio papeikimo...

Aš labai nusivilsiu scenaristais, jei vienintelė Abernačio vertė bus tik ta, kad į jį sukištas filmuotas video apie tai, kaip koks politikos šulas dulkina ghostą iškreiptu būdu...

O dėl menininko, besišlapinančio viešai... :) nu tam jis ir "menininkas". :D


Ir IMHO interesų tuose parkuose kur kas daugiau persipynusių yra: MiB asmeniniai interesai irgi ne paskutinėje vietoje (ir jie nebūtinai tapatūs korporacijos interesams, kad ir koks jis ten valdybos šulas bebūtų buvęs).


Top
   
PostPosted: 2018-05-17 17:40 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Quote:
O dėl menininko, besišlapinančio viešai... :) nu tam jis ir "menininkas". :D
O tu pabandyk savo darbovietėje nusišlapinti viešai kur nors konferencijų kambary ant stalo užsilipęs kai dalyvauja board of directors atstovai ir palygink pasekmes su seriale (ne)rodytomis ;)

Dėl Abernačio, man atrodo ten red herring, iš tiesų bus kažkas daugiau. Arba bus kitos priežastys, arba pats „video“ (jame esanti info) bus koks nors twistas/didelis revealas, arba pats Abernatis bus kažkas žymiai daugiau.

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
PostPosted: 2018-05-17 17:51 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Nomad wrote: *
O tu pabandyk savo darbovietėje nusišlapinti viešai kur nors konferencijų kambary ant stalo užsilipęs kai dalyvauja board of directors atstovai ir palygink pasekmes su seriale (ne)rodytomis ;)
Gali priminti, kurioj serijoj jis tą darė? :D aš prisimenu, kad jis žiauriai susivarė, bet, kad tokiam lygyje, kažkaip nepamenu :) Noriu dar kartą pažiūrėt :)

Man dar įdomu, kokį velnią ten jaunas Wiliamas parodė šitai kraugeriškai moteriškei, kuri jį vadina "ginklu, galinčiu sunaikinti pasaulį". Viskas, kas šmėkštelėjo ekrane, tebuvo du ekskavatoriai. Milžiniški, tas tiesa, bet ultimate ginklu aš jų nepavadinčiau :)

EDIT:

Ai, chebra, kaip jūs galvojat, kas ten per nesąmonė buvo su tais "spec. pabėgiais" tiesiant geležinkelį? Čia tiesiog užmanymas pavaizduot, kaip kai kurių ghostų kodas nusimušė, kad jie nebesusivokia totaliai aplinkoje (tobiš programa nebeskiria tvirto medžio nuo abejotinos inžinieriais tikslais formos kūno), ar kažkoks ypatingai susiskęs "aukojimo ritualo" kodas?

Ai ir dar man paaiškinkit kas nors trečios serijos logiką, kurių galų ten tiek konfederatų reikėjo be reikalo paaukot?


Top
   
PostPosted: 2018-05-17 23:29 
Offline
User avatar

Joined: 2003-06-07 14:47
Posts: 768
Location: Kaunas
Pjovejas wrote: *

Aš labai nusivilsiu scenaristais, jei vienintelė Abernačio vertė bus tik ta, kad į jį sukištas filmuotas video apie tai, kaip koks politikos šulas dulkina ghostą iškreiptu būdu...
Aš kaip suprantu tai ten tikrai nėra kažkoks video, greičiau tai kažkoks slaptų troškimų, norų ir kitų užslėptų dalykų analizė kurią galima panaudoti siekiant išnaudoti svečio silpnybes.

_________________

How can we let this happen and
Just keep our eyes closed ‘till the end
When we will stand in front of heaven’s gate
It will be too late!


Top
   
PostPosted: 2018-05-18 9:12 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
zhukaSS wrote: *
Pjovejas wrote: *

Aš labai nusivilsiu scenaristais, jei vienintelė Abernačio vertė bus tik ta, kad į jį sukištas filmuotas video apie tai, kaip koks politikos šulas dulkina ghostą iškreiptu būdu...
Aš kaip suprantu tai ten tikrai nėra kažkoks video, greičiau tai kažkoks slaptų troškimų, norų ir kitų užslėptų dalykų analizė kurią galima panaudoti siekiant išnaudoti svečio silpnybes.

emmm... o tu visą laiką paraidžiui viską priimi? :)


Top
   
PostPosted: 2018-05-21 22:37 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
hmm... labai tikiuosi, kad serialas nenusivažiuos į super galių turinčių komiksinių superherojų lankas... "tas moka skraidyti", "šito akys šaudo lazerius", "o šita moka hipnotizuoti"...


EDIT: pažiūrėjau dabar pačios pirmos serijos ištrauką. Man rodos galima kelis taškus pridėti versijai, kad Abernatis tai vienas iš bandymų suteikt nemirtingumą ponui Davosui. Jis pradėjo gliūčint tada, kai savo sklype rado Davoso nusižudžiusios dukros nuotrauką.


Top
   
PostPosted: 2018-05-22 0:18 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Pralinksmino paskutinė serija su ta Holivudine Japonija ir rehashintom istorijom ;) Toks realistiškas kičas, kokio ir tikėtumeisi iš Japoniškos temos pramogų parko.

O naujosios galios tai rimtai WTF... jos istorija prasidėjo bene įdomiausiai, bet kuo toliau, tuo labiau nuobodi. Praeitame sezone nenuvedė visiškai niekur, šiame veda velnias žino kur, jau pradeda visai neberūpėti, tai dar prie to pridėjo faktinį nepažeidžiamumą.

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
PostPosted: 2018-05-22 9:41 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Aš iš principo galiu įsivaizduot, kad Maeve ten vidinė WiFi antena sugeba dabar transliuoti komandas į išorę, nu bet camon... Arba dabar tegul ji tiesiog tuo naudodamasi nueina tiesiai prie dukters (nes nu nematau priežasties kas jai tą dabar galėtų sutrukdyt) ir baigsim tą istoriją, arba greičiau užgliučina tą jos naują ypatybę. Kitaip logika galutinai bus pamesta tam seriale dėl dekoracijų.
Kita vertus Dolores man ima atrodyt nebe tokia sąmoninga, kaip atrodė anksčiau. Tokia pati savęs dar nesuvokianti. Jei ji, aišku, į kamerą sako tai ką galvoja. nes nu camon, kalbėti, kad ji yra už minčių laisvę (tegul ir ne visų, bet bent jau krūvos hostų) ir čia pat perprogramuoti visus, kurie nelabai pagal ją, pagal savo pageidavimą... čia biškį toks confūzas jai pačiai turėtų būti :)


Top
   
PostPosted: 2018-05-22 11:05 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Quote:
kalbėti, kad ji yra už minčių laisvę (tegul ir ne visų, bet bent jau krūvos hostų) ir čia pat perprogramuoti visus, kurie nelabai pagal ją, pagal savo pageidavimą...
Primena tam tikrus judėjimus realiame gyvenime... ;)
Quote:
Aš iš principo galiu įsivaizduot, kad Maeve ten vidinė WiFi antena sugeba dabar transliuoti komandas į išorę, nu bet camon... Arba dabar tegul ji tiesiog tuo naudodamasi nueina tiesiai prie dukters (nes nu nematau priežasties kas jai tą dabar galėtų sutrukdyt) ir baigsim tą istoriją, arba greičiau užgliučina tą jos naują ypatybę. Kitaip logika galutinai bus pamesta tam seriale dėl dekoracijų.
Man panašu, kad dar praeito sezono vidury nebesugalvojo, ką toliau daryti su Maeve siužetu, tai be tikslo stumdė ją pirmyn atgal taip nieko ir nepasiekė, o dabar dar labiau nesugalvoja, ką daryti su ta dukra ir kokia turėtų būti Maeve motyvacija ir kam išviso ji reikalinga Westworlde. Spėju kažkaip užriš galus, gal net turės kokį gerą paaiškinimą ir paskutinė serija viską sustatys į vietas ir t.t., bet kol kas žiūrint toks įspūdis. Tos jos galios tai dzin iš įgyvendinimo pusės tai gali būti paaiškinamos, wi-fi ar dar kaip. Bet iš storytellingo pusės tai daro veikėją vis neįdomesniu. Nes kokia gali būti intriga, kai personažas jau beveik visagalis.

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 90 posts ]  Go to page « 14 5 6 7 8 9 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 28 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited