Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-28 17:45

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 90 posts ]  Go to page « 15 6 7 8 9 »
Author Message
PostPosted: 2018-05-22 11:54 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Nomad wrote: *
Primena tam tikrus judėjimus realiame gyvenime... ;)

Tas tai jo, bet serialas iki šiol nekabino "politinių realijų", tikėjausi, kad ir koncentruosis į DI sąmoningumo prabudimą :) Aišku, nėr ko norėtiš DI, kai patys hostų kūrėjai savo istorijoje iki šiol tokius liapsusus patys daro ir jais noriai tiki :)
Nomad wrote: *

Man panašu, kad dar praeito sezono vidury nebesugalvojo, ką toliau daryti su Maeve siužetu, tai be tikslo stumdė ją pirmyn atgal taip nieko ir nepasiekė, o dabar dar labiau nesugalvoja, ką daryti su ta dukra ir kokia turėtų būti Maeve motyvacija ir kam išviso ji reikalinga Westworlde. Spėju kažkaip užriš galus, gal net turės kokį gerą paaiškinimą ir paskutinė serija viską sustatys į vietas ir t.t., bet kol kas žiūrint toks įspūdis. Tos jos galios tai dzin iš įgyvendinimo pusės tai gali būti paaiškinamos, wi-fi ar dar kaip. Bet iš storytellingo pusės tai daro veikėją vis neįdomesniu. Nes kokia gali būti intriga, kai personažas jau beveik visagalis.
Nu kodėl, praeitam sezone man visai prilipo "jei aš galiu rinktis, tai renkuosi būt tokia ir ieškot šeimyninės laimės, kas, kad kol kas neaišku, kur ta dukra, gal ją surasiu."

O dėl šio sezono nuomonės sutampa. Jei sekančiose serijose nieko padoraus neparodys, tai padarys Maeve arba eiline durne (nes nu kamon, nesugalvot tiesiog pasiimt visų hostų armijos iš visų parkų (tigrus įskaičiuojant) ir nužygiuot ten kur nori kai tą tiesiog gali, tai tik durnius nesugalvos), arba vis tik gal logiškai išriš, kad ne viskas taip lengva (ko aš labiausiai norėčiau).


Top
   
PostPosted: 2018-05-26 4:22 
Offline
User avatar

Joined: 2003-06-07 14:47
Posts: 768
Location: Kaunas
Labai blanki serija, kas labai gaila nes dėl tam tikrų aspektų tai kaip visada serialas aukštumoje (kameros darbas, aktoriai, soundtrack, etc.), bet jomajo kas čia per scenarijaus sprendimas taip sudirbti Maeve story, ir čia net pridėjus tai jog man labai patinka omnipotent side characters :/

Tuo tarpu Dolores puikiai virsta iš herojaus į antiherojų. Jeigu dar ir man in black tokį transitioną įvykdys tai iš vis labai bus džiugu, nes retai (jeigu iš vis) tokių dalykų ypač populiaresniame kine pamatysi.

_________________

How can we let this happen and
Just keep our eyes closed ‘till the end
When we will stand in front of heaven’s gate
It will be too late!


Top
   
PostPosted: 2018-05-28 21:56 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
MOTHER F U C K E R...

Kai kurių fanų teorijos patvirtintos :) Ir serialo reputacija po biškį vėl gelbėjama :)


Top
   
PostPosted: 2018-05-29 21:57 
Offline
User avatar

Joined: 2003-06-07 14:47
Posts: 768
Location: Kaunas
Pjovejas wrote: *
Ir serialo reputacija po biškį vėl gelbėjama :)
Nemanau, kad ją reikėjo tiek daug gelbėti, nes iš esmės blanki buvo tik 5 serija, o joje realiai buvo tik viena storyline.

Kas dėl teorijų, tai regis Fordui daug geriau sekėsi side projektas nei Williamui :]

_________________

How can we let this happen and
Just keep our eyes closed ‘till the end
When we will stand in front of heaven’s gate
It will be too late!


Top
   
PostPosted: 2018-05-30 9:18 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
internete atkreipė žmonės dėmesį, kad Bernardo istorijos atkarpų chronologiškumą galima bandyt atsekti pagal kaklaraištį (vienur jis jį turi, kitur - ne), akinius ir randą.


Top
   
PostPosted: 2018-06-05 9:46 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Nu ką, pagal veiksmą pradėjo jaustis, kad sezonas jau suka po truputį į pabaigą. Man kažkaip nepatiko, kad Delos koviniai spec. padaliniai iš tikrųjų š... verti. Rodo kaip "vai vai kokie komandosai", o realiai kaip kėglius iššaudo.. nu nerimta vardan siužeto aukot tokiu metodu...


Top
   
PostPosted: 2018-06-05 10:34 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Pjovejas wrote: *
Nu ką, pagal veiksmą pradėjo jaustis, kad sezonas jau suka po truputį į pabaigą. Man kažkaip nepatiko, kad Delos koviniai spec. padaliniai iš tikrųjų š... verti. Rodo kaip "vai vai kokie komandosai", o realiai kaip kėglius iššaudo.. nu nerimta vardan siužeto aukot tokiu metodu...

Ypač vienam dar magėjo pašnekėti prieš nušaunant Teddy ir aišku kol šnekėjo prisišnekėjo....

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
PostPosted: 2018-06-05 10:56 
Offline
User avatar

Joined: 2007-06-17 23:16
Posts: 890
si karta nereiks laukti dvieju metu :)
https://www.imdb.com/title/tt0475784/ep ... t_eps_sn_3


Top
   
PostPosted: 2018-06-05 11:09 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
(nesvarbu, suklydau :))


kadangi pirmas sezonas buvo vėlyvą rudenį-žiemos pradžioj, tai techniškai pusantrų metų buvo. Nelabai jautėsi :)


Last edited by Pjovejas on 2018-06-05 11:17, edited 2 times in total.

Top
   
PostPosted: 2018-06-05 11:11 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Nomad wrote: *

Ypač vienam dar magėjo pašnekėti prieš nušaunant Teddy ir aišku kol šnekėjo prisišnekėjo....

Labai liūdna, kad šitą nuolatinį klišinį grėblį būtinai ir čia turėjo įkišti... abejoju, ar siužetas būt labai nukentėjęs, jei Tedis tiesiog būt nušovęs tą ūsuotį ir tiek...

O dar aš turiu prisipažinti, kad mane vėl pradėjo dominti Maeve ir to... storywriterio linija :) Tiesiog, kaip charakterių vystymosi eiga.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 90 posts ]  Go to page « 15 6 7 8 9 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 40 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited