Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-29 0:11

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 35 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2007-12-16 0:59 
Offline
User avatar

Joined: 2007-10-16 22:08
Posts: 239
Location: Vilnius
hmm... Manyčiau labai tinka įdėti čia Vampire Hunter D - Bloodlust, iš pradžių man pasirodė keista, kad ten pusiau ateitis, pusiau ateitis... Ką padarysi - mados klausymas, na o pripratus prie tokių vaizdų išeina neblogas anime :D

_________________
I've never craved system's sympathy... ( E.)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-12-16 14:21 
Offline
Lokys
User avatar

Joined: 2003-05-16 0:12
Posts: 1260
Location: Vilnius
Quote:
Ką padarysi - mados klausymas
Tai tik įrodo, kokie skirtingi žmonės. Man, pvz. D kaip tik labiausiai patiko dėl to futuristiškumo, jo miksavimo su archajika, o ne tradicinio nuvalkioto goth'n'vampires.
Apskritai, fentezi ir sci-fi lydynys mane veža, pačia savo idėja. Long live Shadowrun!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-12-16 15:32 
Offline
User avatar

Joined: 2007-10-16 22:08
Posts: 239
Location: Vilnius
Adis wrote:
Quote:
Ką padarysi - mados klausymas
Tai tik įrodo, kokie skirtingi žmonės. Man, pvz. D kaip tik labiausiai patiko dėl to futuristiškumo, jo miksavimo su archajika, o ne tradicinio nuvalkioto goth'n'vampires.
Apskritai, fentezi ir sci-fi lydynys mane veža, pačia savo idėja. Long live Shadowrun!
Nesakiau, kad jis man nepatiko - sakiau, kad buvo man neiprasta. Pats D, kaip veikejas man labai patiko, nes pats as turiu panasu charakteri ( tylus zmogelis) o del aplinkos, na... sakau, pats zinai :D

_________________
I've never craved system's sympathy... ( E.)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-12-16 17:15 
Offline
Lokys
User avatar

Joined: 2003-05-16 0:12
Posts: 1260
Location: Vilnius
Quote:
Nesakiau, kad jis man nepatiko - sakiau, kad buvo man neiprasta.
O tai neįprasta=blogai?
Bent jau man tai kaip tik pliusas.
Quote:
Pats D, kaip veikejas man labai patiko, nes pats as turiu panasu charakteri ( tylus zmogelis) o del aplinkos, na... sakau, pats zinai
O man D kaip veikėjas kaip tik nuobodžiai-stereotipiškai atrodo. Įprastas romantinis lone (st)ranger'is, kurių pilna kas antroj anime ar klišinėje fentezi, nuo kurių jau bloga darosi. O va pasaulis, ypač su tuo klajojančiu specializuotų killerių tanku - čia, aišku, irgi ne ultimate originalumas, bet tas atmosferos kontrastas ir veža.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-12-17 4:52 
Offline

Joined: 2005-06-30 21:19
Posts: 42
Location: Kaunas
na nesu lbai pakvaises del anime, bet kelis esu mates :) Is ilgu: Spirited away, Mononoke Hime, Karas: The prophecy, Vampire Hunter D (beja katik maciau isleista lietuvishka jo Manga knygynuose), o is serialu tai is pradziu DBZ ziurejau buvo kietas, paskui pamaciau Naruto, galvojau nieko geresnio nebus.. bet paskui paziurejau BLEACH.. va ten tai anime serialas.. krc kol kas tai nieko geresnio nemaciau :)
Dauguma isvardintu nera fantasy, taciau manau kad japonai paty fantasy stiliu kitaip supranta.. Manau geriausi is isvardintu fantasy butu Mononoke Hime ir Spirited away :)


Top
   
 Post subject: Re: Fantasy Anime
PostPosted: 2013-05-29 21:07 
Offline

Joined: 2009-09-10 10:44
Posts: 10
Location: Radviliškis
nelabai daug anime tesu matęs, bet iš fentezy: Samuray Deeper Kyo. Ten, pasirodo, realūs istoriniai personažai sukišti, bet viskas paskandinta magijoje. Tik man šiaip sau pasirodė. Pradžia lyg ir daug žadanti, bet taip kažkaip va ir nenusisekė.


Top
   
 Post subject: Re: Fantasy Anime
PostPosted: 2014-01-26 15:17 
Offline
User avatar

Joined: 2006-03-21 18:22
Posts: 12
Location: Palanga
Gal kas atsimenat viename iš Imperijos numerių buvo publikuota čekės ar slovakės fantasy dailininkės darbų įspūdingų.. Gal atsimenat jos vardą ir pavardę?.. Labai norėčiau jos paveikslų nete paieškot.. Išties tokie įspūdingi darbai.. Ačiū iš anksto..


Top
   
 Post subject: Re: Fantasy Anime
PostPosted: 2014-01-26 23:47 
Offline
User avatar

Joined: 2009-11-21 20:33
Posts: 290
Deja pirmuose dviejuose numeriuose neradau :(


Top
   
 Post subject: Re: Fantasy Anime
PostPosted: 2014-01-26 23:50 
Offline
User avatar

Joined: 2009-11-21 20:33
Posts: 290
O ar nebus tai Martina Pilcerová...


Top
   
 Post subject: Re: Fantasy Anime
PostPosted: 2014-01-28 14:56 
Offline
User avatar

Joined: 2006-03-21 18:22
Posts: 12
Location: Palanga
Jo! Būtent jinai! Ačiū labai! Vadinasi jos kūrybos apžvalga ko gero buvo IV-ojoje imperijoje, nes III-ioje irgi nėra (kito fantasto ten)..


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 35 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 23 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited