Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-28 15:09

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 130 posts ]  Go to page « 17 8 9 10 1113 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2005-05-27 13:25 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-13 2:04
Posts: 441
Location: Kaunas
RAIMONDĄ - į prezidenrus!
Tpfu... šitą... Į scenaristus!
8)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-05-28 23:03 
fantastika.lt wrote:
Padmės kūnas laidotuvėse atrodo taip, tarsi kūdikiai dar tebebūtų jos įsčiose
Toks ir sumanymas 8) Palaidosi lieknutę - pradės klausinėt: "kur vaikelis pasidėjo?"


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-05-30 12:23 
Offline
User avatar

Joined: 2003-03-03 16:47
Posts: 447
...Mano vaizduote iskart sukure "nufilmuota, bet neparodyta" scena, kaip i Padmes lavona kishamas vaikelio pakaitalas.

_________________
Xenu lives! www.xenu.net


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-05-30 12:28 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-13 2:04
Posts: 441
Location: Kaunas
nemezide wrote:
...Mano vaizduote iskart sukure "nufilmuota, bet neparodyta" scena, kaip i Padmes lavona kishamas vaikelio pakaitalas.
...prikimštas narkotikų.
Aha, žinom, žinom. 8)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-06-01 5:13 
Nu neskaiciau visos diskusijos, bet jei nieks dar neidejo cia ar siaip nemate, tai cia geras prikolas:

http://www.storewars.org/flash/index.html

;]


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-06-01 11:41 
Buvau kine, ganėtinai patiko. Nebėra vaikiškumo kaip "klonų atakoje" ar vaikeliams skirtų basisybių kaip I epizode. Rimtesnis filmas.
Žadėto žiaurumo nėr - žinoma, sprogstama, pjaunama, šaudoma...tačiau bet kuriam anime filmuke to žymiai daugiau.
Pasigedau išsamesnio virsmo: Anakino į Dartą Veiderį. Visas virsmas - pernelyg greitas, vietomis neargumentuotas. Kai ką iš kritikos jau liaudis pasakė internete. pvz.,kokiu stebuklingu būdų 2 džedajų naikintuviukai pasiekia komandinį grafo Dookoo laivą? ką gynyba veikė, kodėl net neiššovė? Va per tokius ir karai pralaimimi. Pasigedau ir užuominų į kitus herojus: Haną Solo (juk buvo galima įterpti 2 minutėm, girdi, geriausias Respublikos pilotas...) ar Imperijos admirolus Piet'ą, Tarkin'ą. Viso šito nėra. Gen.Grievious - animacinis personažas, kurį bandyta padaryti šiwek tiek komišku (nuolatinis krenkšėjimas). tačiau kaip gali kiborgas krenkšėti? Juk jis tik mašina. Priedo įdomu, kad robotai apmokomi kautis džedajų kardais. Obio van Kenobio vietoje, būčiau tokį robotą distanciniu valdymu susprogdinęs...
Aišku, likau patenkintas tokiomis legendinėmis sąvokomis kaip "Join me and together we may rule the Galaxy" arba visus komentarus apskriejusį "Arba tu su manim, arba tu mano priešas". Patiko kanclerio Palpatino vaidmuo, nors buvau nustebintas, kad jį Jėgos panaudojimas taip staigiai susendino. Puiki pabaiga, parodanti skirtumus: Mirties Žvaigždės statyba ir gyvybės triumfas.
Ką gi, filmas baigtas. Dabar belieka su gailesčiu žiūrėti kaip mums visiems pažįstami ir mieli herojai bus atiduodami reklamos mėsmalei. Yoda jau reklamuoja "Pepsi" ar tai "Coca" kolą. Įdomu, gal Veideris reklamuos dantų pastą?
nepaisant visko- man asmeniškai patiko, siūlau ir kitiems nueiti.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-06-01 12:52 
Offline
User avatar

Joined: 2004-02-26 14:30
Posts: 1236
Location: Kaunas
ixaon wrote:
(...) Palpatino vaidmuo, nors buvau nustebintas, kad jį Jėgos panaudojimas taip staigiai susendino.

Tai jis jau ir buvo senas, bet daug Jėgos naudojo tam, kad atrodytu jaunesnis. O besipešant pritrūko resursų 'maskei' palaikyti.
O paskui slėptis jau nebereikėjo...

_________________
To hold a pen is to be at war. --Voltaire


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-06-01 13:11 
Offline
Lokys
User avatar

Joined: 2003-05-16 0:12
Posts: 1260
Location: Vilnius
" tačiau kaip gali kiborgas krenkšėti? Juk jis tik mašina."

Ne visai masina. Po kauke gi kazkokios reptiloido akys buvo.

_________________
Why do you necessarily have to be wrong just because a few million people think you are? ©Frank Zappa
kur labai open-minded, tiesiog nesugeba pasakyti, jog šūdas ir yra šūdas ©revenant


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-06-01 13:14 
Offline
User avatar

Joined: 2004-04-22 18:10
Posts: 766
Location: didelis
Adis wrote:
" tačiau kaip gali kiborgas krenkšėti? Juk jis tik mašina."

Ne visai masina. Po kauke gi kazkokios reptiloido akys buvo.
netik akys, bet ir vidaus organai... :) siaip isgirdes krenstima ir pamates, kaikurias Gryvo savybes. tikejausi, kad Anakinas bus sukergtas su Gryvu... viltys nepasiteisino :wink:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-06-01 14:48 
Offline

Joined: 2005-01-10 19:27
Posts: 891
Location: vilnius
Quote:
netik akys, bet ir vidaus organai... siaip isgirdes krenstima ir pamates, kaikurias Gryvo savybes. tikejausi, kad Anakinas bus sukergtas su Gryvu... viltys nepasiteisino
kaip tu isivaizduoji procesa? ne, man tikrai idomu! :)

_________________
musu utilitariniame pasaulyje titanai tam ir egzistuoja, kad butu galima patogiai stoveti ant ju peciu


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 130 posts ]  Go to page « 17 8 9 10 1113 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 34 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited