Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-29 2:48

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 121 posts ]  Go to page « 18 9 10 11 12 13 »
Author Message
PostPosted: 2019-05-19 2:26 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Pjovejas wrote: *
Na, pvz., kai ji ten nukryžiavo vergvaldžius... neatsukinėsiu ir nežiūrėsiu, bet rodos viskas buvo po mūšio nugalėtam mieste? bet mintį tavo supratau.
Jie buvo nukryžiavę daug (šimtus?) vaikų su ištiesta ranka, kad rodytų jai kelią link miesto ar kažkaip panašiai. Kas buvo mano avatare, kurio kažkodėl neberodo ;) Tai kaip ir pelnytas atlygis. Tuo labiau, kad jie nepasidavė, o nepasiduodančius istoriškai visada bausdavo labiau nei pasiduodančius, kad kitiems būtų iniciatyva pasiduoti. Na tikrai nėra tame nieko, rodančio kažkokį išprotėjimą.

Beje pameni kažkuriame sezone buvo scena kur Varys užsako surasti kas jį vaikystėje iškastravo, ir atsiųsti dėžėje. Ir implikacija, kad tam žmogeliui tikrai nebus gerai, ir tikrai nebus greita ir neskausminga. Tai iš Varys girdėti kad kažkas kitas yra žiaurus psichas yra hmmm kaip ten... hipokritiška? :)

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
PostPosted: 2019-05-19 12:39 
Offline
User avatar

Joined: 2007-06-17 23:16
Posts: 890
Del miesto sunaikinimo-na,laimėtojo niekas neteisia:) Logiskai pagalvojus, tai Daenerys miesto sturmo (?) metu sunaikino nemazai ir saviskiu:ir siaurieciu,ir jos apacios salininku.


Top
   
PostPosted: 2019-05-19 13:28 
Offline
User avatar

Joined: 2009-11-21 20:33
Posts: 290
Na ir kaip čia dabar suprasti šį posakį "nugalėtojų niekas neteisia"? Tai čia jeigu paskutinėje serijoje parodys, kad likusius gyvus miesto gyventojus Danės armija žagina ir po to užmušinėja, tai ir vėl bus galima pritaikyti posakį, kad nugalėtojų niekas neteisia? :DDD Žiauruma... Aš tada taip pasakysiu, kad nereikia maišyti su posakiu "akis už akį, dantis už dantį". Nukryžiavo vergvaldžius, nes jie patys taip buvo pasilegė ir net su vaikais. Mirties bausme uz konkretu nusikaltima nera tas pats kas genocidas. O čia juk beginkliai miesto gyventojai, kurie tiesiogiai nieko blogo nepadarė apart to, kad egzistavo ir gyveno būtent tame mieste.


Top
   
PostPosted: 2019-05-19 13:53 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
zhukaSS wrote: *

o tai ką mes turėjom pirmas dvi serijas? :lol:
Pala pala, pašnekesys prie ugniakuro su vynu ten visokių tyrionų, džeimių ir t.t. ką bendro turi su danutės charakterio vystymu? Rodė kažkieno vieno GALBŪT priežastį (čia jei pritemptai pašnekesį prieš mūšį su night king laikyt charakterio vystymu), o pasekmę parodė visai ko kito. Nuoseklumo trūkumas visam 8 sezone ištisai toks.

Nomad: nu gerai, Danutė nebuvo labai žiauri kontekste tų laikų. Bet sutinki, kad haipas už ją kaip kažkokią gerietę buvo ir jis nebuvo kažkuo pagrįstas?


Top
   
PostPosted: 2019-05-19 13:58 
Offline
User avatar

Joined: 2007-06-17 23:16
Posts: 890
Magnumas wrote: *
Na ir kaip čia dabar suprasti šį posakį "nugalėtojų niekas neteisia"? Tai čia jeigu paskutinėje serijoje parodys, kad likusius gyvus miesto gyventojus Danės armija žagina ir po to užmušinėja, tai ir vėl bus galima pritaikyti posakį, kad nugalėtojų niekas neteisia? :DDD Žiauruma... Aš tada taip pasakysiu, kad nereikia maišyti su posakiu "akis už akį, dantis už dantį". Nukryžiavo vergvaldžius, nes jie patys taip buvo pasilegė ir net su vaikais. Mirties bausme uz konkretu nusikaltima nera tas pats kas genocidas. O čia juk beginkliai miesto gyventojai, kurie tiesiogiai nieko blogo nepadarė apart to, kad egzistavo ir gyveno būtent tame mieste.
mano galva taip-tie,beginkliai taikus zmones pasirinko ne ta puse, t.y. vietoj to, kad eitu i Danutes puse,jie nuejo i Cersei Lannister puse,tuo parodydami,kad jie yra Cersejos zmones,tuo paciu Danutes priesai.,,Kas ne uz mane, tas pries mane".
p.s. Daenerys Targaryen,paskutinioji is Targaryenu seimos, kaip ji galvojo,galejo sau leisti kilnasirdiskuma..bet, kai ,svajones , iki katru igyvendinimui liko tik keli zingsniai,pasirode ,kad ji ne paskutinioji,tad, manau, jai liko dar vienas kelias- pasijusti tikra dotrakiete aka totoriu/mongolu chane.Beje, po 2 amziu po Genghis Khano mirties, kazkas parase knyga,jau nepamenu,kaip ji vadinosi,gal Slaptoji Knyga,tai joje, buvo vienas postas apie valstybes/miestus, katrie nepasidave-sunaikinti,kad butu pamoka kitiems.
p.s. 2-anglai isleido 7 tomus sito veikalo,ir iki siol,karo akademijose sitas veikalas yra prioritetinis(sakyciau,tai is A. Bumblausko puses rekomendacija).


Top
   
PostPosted: 2019-05-20 1:01 
Offline
User avatar

Joined: 2003-06-07 14:47
Posts: 768
Location: Kaunas
Pjovejas wrote: *
Pala pala, pašnekesys prie ugniakuro su vynu ten visokių tyrionų, džeimių ir t.t. ką bendro turi su danutės charakterio vystymu? Rodė kažkieno vieno GALBŪT priežastį (čia jei pritemptai pašnekesį prieš mūšį su night king laikyt charakterio vystymu), o pasekmę parodė visai ko kito. Nuoseklumo trūkumas visam 8 sezone ištisai toks.
Tai mano replika buvo į tavo pasakymą kad 95% laiko yra spec efektai :D O dėl Danutės pasikeitimo, visai ten pavystyta buvo, aišku toli iki masterpiece, bet tikrai nebuvo ai pyst sugalvojau ir tapau blogiete, bent kokios 7+ scenos buvo kur aiškiai matėsi jog Danutė turninasi į dark side :)

_________________

How can we let this happen and
Just keep our eyes closed ‘till the end
When we will stand in front of heaven’s gate
It will be too late!


Top
   
PostPosted: 2019-05-20 8:56 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Magnumas wrote: *
Na ir kaip čia dabar suprasti šį posakį "nugalėtojų niekas neteisia"? Tai čia jeigu paskutinėje serijoje parodys, kad likusius gyvus miesto gyventojus Danės armija žagina ir po to užmušinėja, tai ir vėl bus galima pritaikyti posakį, kad nugalėtojų niekas neteisia? :DDD
Nu, ir jei po išžaginimo bet prieš užmušdami dar kiekvienam išrašys po tortą į veidą ir šauks „trolololo“ tai bus dar galima pritaikyti posakį, kad fantasy nereikia ieškoti logikos
Pjovejas wrote:
Bet sutinki, kad haipas už ją kaip kažkokią gerietę buvo ir jis nebuvo kažkuo pagrįstas?
Vergų vadavimas bei rūpinimasis skriaudžiamaisiais kaip ir buvo pagrindas tam hype. Turbūt niekas kitas Westerose nebuvo tiek gerietis. Kad netraukė iki mūsų laikų geriečio standartų tai nieko nereiškia.
Paskutinius kelis kliedesinius sezonus turbūt neverta nagrinėti.

Man pačiam žymiai labiau patiko jos knyginė versija, kur yra visas tas platesnis paslapties šydas kas ji tokia iš tiesų ir kas su ja darosi.

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
PostPosted: 2019-05-20 14:00 
Offline
User avatar

Joined: 2009-11-21 20:33
Posts: 290
Fredyss wrote: *
Magnumas wrote: *
Na ir kaip čia dabar suprasti šį posakį "nugalėtojų niekas neteisia"? Tai čia jeigu paskutinėje serijoje parodys, kad likusius gyvus miesto gyventojus Danės armija žagina ir po to užmušinėja, tai ir vėl bus galima pritaikyti posakį, kad nugalėtojų niekas neteisia? :DDD Žiauruma... Aš tada taip pasakysiu, kad nereikia maišyti su posakiu "akis už akį, dantis už dantį". Nukryžiavo vergvaldžius, nes jie patys taip buvo pasilegė ir net su vaikais. Mirties bausme uz konkretu nusikaltima nera tas pats kas genocidas. O čia juk beginkliai miesto gyventojai, kurie tiesiogiai nieko blogo nepadarė apart to, kad egzistavo ir gyveno būtent tame mieste.
mano galva taip-tie,beginkliai taikus zmones pasirinko ne ta puse, t.y. vietoj to, kad eitu i Danutes puse,jie nuejo i Cersei Lannister puse,tuo parodydami,kad jie yra Cersejos zmones,tuo paciu Danutes priesai.,,Kas ne uz mane, tas pries mane".
p.s. Daenerys Targaryen,paskutinioji is Targaryenu seimos, kaip ji galvojo,galejo sau leisti kilnasirdiskuma..bet, kai ,svajones , iki katru igyvendinimui liko tik keli zingsniai,pasirode ,kad ji ne paskutinioji,tad, manau, jai liko dar vienas kelias- pasijusti tikra dotrakiete aka totoriu/mongolu chane.Beje, po 2 amziu po Genghis Khano mirties, kazkas parase knyga,jau nepamenu,kaip ji vadinosi,gal Slaptoji Knyga,tai joje, buvo vienas postas apie valstybes/miestus, katrie nepasidave-sunaikinti,kad butu pamoka kitiems.
p.s. 2-anglai isleido 7 tomus sito veikalo,ir iki siol,karo akademijose sitas veikalas yra prioritetinis(sakyciau,tai is A. Bumblausko puses rekomendacija).
Fredyss, kokiu budu jie galejo gauti info apie Danutes nuostabuma? Is agitaciniu lapuku, kurie buvo metomi nuo drakono skrendant virs miesto? Is mieste iskabintu plakatu apie Danutes kandidatura ir geru darbu aprasymu-sarasu? Ineternete? Taves paklausius tai gal reikia vadovauti akmens amziaus gyvenimo taisyklemis? Mastyti, galvoti nereikia, o reikia paskaityti ka reikia daryti... Tiek to as jau pasakiau viska ka norejau.


Top
   
PostPosted: 2019-05-20 14:06 
Offline
User avatar

Joined: 2009-11-21 20:33
Posts: 290
Na pasakysiu paskutine serija silpna, na ne to tikejausi... mane labiausiai prajuokino Brano israiska, kaip jis pasake, kad visa gyvenima link to ejo... ziauriu... visa laika sedi supalerizuotu veiduku, o po to opa smailiukas... :D lygiai tokio pat stiliau kaip Danute pakaitino nakties karaliu ir tas ismete toki pati smailiuka :D Nepatiko, ir tike nereik kalbeti yra kas yra, as ir pats zinau, bet man nepatiko.


Top
   
PostPosted: 2019-05-20 19:57 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Quote:
.Beje, po 2 amziu po Genghis Khano mirties, kazkas parase knyga,jau nepamenu,kaip ji vadinosi,gal Slaptoji Knyga,tai joje, buvo vienas postas apie valstybes/miestus, katrie nepasidave-sunaikinti,kad butu pamoka kitiems.
Tikriausiai kalbi apie Slaptąją mongolų istoriją. Nėra tvirtai žinoma, kada ji parašyta, bet žymiai anksčiau, nei 2 amžiai po Čingischano mirties.
Quote:
ir iki siol,karo akademijose sitas veikalas yra prioritetinis(sakyciau,tai is A. Bumblausko puses rekomendacija).
Nežinau nei vienos karo akademijos, kurioje slaptoji mongolų istorija būtų bent jau dėstoma, patylėsiu apie „prioritetinę“. Net ir žymiai karybos istorijoje svarbesnis Sun Dzi „Karo menas“ geriausiu atveju patenka į kariškiams rekomenduotinų knygų sąrašus. Bet gal klystu, nenustebčiau iš tiesų, jei pvz. Džibučio karo akademijoje šis veikalas prioritetinis for some reason :)

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 121 posts ]  Go to page « 18 9 10 11 12 13 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 26 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited